משלוחים בפריסה ארצית
סליקה מאובטחת
 

למינציה לתוכניות

נייר עטיפה

השימוש בדפים הוא בדרך כלל מאוד זמני, רגעי ולא משמעותי, אלא אם כן יש צורך להשתמש באותו דף לאורך זמן או לשימוש שהוא יותר רשמי. לדוגמה, תפריטים במסעדות, חוברות ועלונים צריכים להיות יותר פורמליים וכן לשמש אותנו שוב ושוב ולכן, אי אפשר להגיש אותם סתם כך, אלא לעטוף אותם בלמינציה איכותית. הלמינציה היא אותה עטיפה אטומה ועבה שנמצאת סביב אותם תפריטים ועלונים, ושומרת עליהם קשיחים ואיכותיים לאורך זמן.

כדי לבצע עטיפת למינציה איכותית יש לפנות למקום מקצועי שמתמחה בדיוק בנושא הזה. יש הבדל בין למינציה למסמכים לבין למינציה תוכניות מפני שיש הבדל בעובי הדף, באטימות ובאלמנטים נוספים. מכונת למינציה יודעת לבצע מספר רחב של פונקציות ולכן, חשוב לברר את כל הפרטים לגבי העבודה לפני שניגשים לעשות אותה. ניתן לבצע למינציה גם על דפי A4 המוכרים וגם על דפי A3 שהם גדולים יותר. יש חשיבות גדולה לעובי, שמעידה באופן ישיר על העמידות של החומר.

תמחור הוגן

בביצוע של למינציה לתוכניות בניין למשל, יש צורך במכונה מיוחדת, מכיוון שמדובר בניירות גדולים למדי. גם כאן, ניילון למינציה צריך להיות גדול ועבה במיוחד על מנת שהתוכניות לא ייקרעו, מה שיכול לגרום לנזק רב מאוד עבור הקבלן והלקוח. גם במסעדות, כאשר מאות ואלפי אנשים נוגעים בתפריטים, יש בלאי גדול, שצריך להימנע בעזרת למינציה איכותית.

יש הרבה חנויות המתעסקות עם שכפולים, הדפסות וייצור של למינציה והשאלה היא לגבי המחיר. בבירור לגבי למינציה מחיר ועלויות לוקחים בחשבון את כל המשתנים, כולל הכמות, הגודל והעובי ורק אז מקבלים הצעת מחיר שהיא קונקרטית. ככל שתבצעו סקר שוק נרחב וטוב יותר, ותבינו את העסק טוב יותר, כך תוכלו להשיג מחיר טוב יותר ולחסוך בהוצאות.

זקוקים לשירותיו השונים של מכון העתקות? עבודה איכותית מאד, שירות מקצועי ואמין וגם מענה מהיר הן נקודות שאינכם מוכנים להתפשר עליהן? אם כן, לייזר – מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת הנכונה עבורכם. לסקירת המוצרים והשירותים השונים, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון התקשרו ל – 09-7411593


למה לקוחות קונים אצלנו:

  • זמן ייצור: לרוב באותו היום, מקסימום עד 7 ימים
  • איכות המוצר
  • קניה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה


זמן אספקה: עד 7 ימים, קיימת אפשרות לאיסוף עצמי