משלוחים בפריסה ארצית
סליקה מאובטחת
 

דפוס דיגיטלי

דפוס דיגיטלי הוא השם הכולל לכל עבודות הדפוס הניתנות לביצוע באמצעות פקודת מחשב. מדובר בשיטת דפוס שמשמשת בתי דפוס כבר שנים ארוכות, אולם היא עדיין נחשבת לאחת השיטות החדשות, שאפשר היה לפתח רק לאחר המצאת המחשב עצמו.
 
 
 
בשיטה זו אין צורך בשלבי ביניים כמו הפקת לוחות הדפסה וכד', וכל מה שצריך לעשות הוא להעלות את הקובץ הגרפי שמעוניינים להדפיס על מסך המחשב – וללחוץ על הכפתור. המדפסת עושה את הכול עבורכם, ממש כמו שאתם עושים כשרוצים להדפיס מסמך או תמונה במדפסת הביתית שלכם.
 
 

מה אפשר להדפיס באמצעות דפוס דיגיטלי?

 
 
 
למעשה – כמעט הכול:
  • הדפסת כרטיסי ביקור – הדפסת כרטיסי ביקור באמצעות דפוס דיגיטלי מאפשרת קבלת מאות או אלפי כרטיסים באיכות מעולה ובמחיר סביר בהחלט.
  • הדפסת הזמנות – הזמנות לאירועים גם הן מודפסות בדרך כלל בשיטת דפוס זו, אשר באמצעותה אפשר להדפיס כל תמונה וכל טקסט, על כל סוגי הנייר.
  • מעטפות עם לוגו – כל עסק צריך מעטפות עם הלוגו שלו, על מנת שייתפס כמכובד יותר על ידי הלקוחות. דפוס דיגיטלי הוא שיטת ההדפסה הנבחרת בדרך כלל להדפסות כאלה, והיא מאפשרת עיצוב מדויק של המעטפה ואיכות גבוהה של הלוגו המודפס בגבה.
  • קטלוגים ופרוספקטים – גם קטלוגים קטנים ופרוספקטים מודפסים בשיטת דפוס זאת.
  • הדפסת חשבוניות וקבלות – כל עסק צריך שתהיינה ברשותו חשבוניות וקבלות, על מנת שיוכל לשלוח אותן אל הלקוחות. חשוב מאוד שהקבלות והחשבוניות יודפסו בצורה איכותית בלי להתפשר, ואין ספק שדפוס דיגיטלי הוא שיטת ההדפסה הטובה ביותר.
 
 

לייזר מכון העתקות – דפוס דיגיטלי כמו שדפוס דיגיטלי צריך להיות

 
לייזר מכון העתקות מתמחה בהדפסה בשיטת הדפוס הדיגיטלי ומציע שירותי הדפסה של כל מה שאתם צריכים לעסק שלכם, לרבות כרטיסי ביקור, חשבוניות, קבלות, מעטפות עם לוגו, הזמנות לכנסים ואירועים ועוד.

לקבלת מידע נוסף אודות שיטת ההדפסה ולהזמנת שירות צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.