משלוחים בפריסה ארצית
סליקה מאובטחת
 

הדפסת קטלוגים

הדפסת קטלוגים במגוון אפשרויות, הדפסת דוצ בגדלים לבחירה, הדפסת פרוצס איכותית על סוגי נייר שונים החל מנייר 80 גרם ועד ל- 350 גרם. קיפול ביג ו2 סיכות באמצע.
יש לספק קובץ PDF סגור למידת עמוד בודד, בליד 3 מ"מ ואיכות רלוזוציה של 300 DPI.
לעזרה בהנחיות גרפיקה מוזמנים לצור עמנו קשר ונשמח לעזור.

דפוס קטלוג


חזרתם של קטלוגים מודפסים לקידום מכירות מקצועי


הקטלוג הקמעונאי הראשון בעולם יצא לאור בשנת 1845, אך רק כעבור 100 שנה הדפסת קטלוגים החלה לצבור תאוצה ופופולריות. בשלושת, ארבעת העשורים שלאחר מכן הפכו הקטלוגים לכלי שיווקי חשוב עבור מרבית העסקים, החברות והארגונים בארץ ובעולם, אך כאשר נכנסו המחשבים והאינטרנט אל חיינו חלה ירידה בביקוש של הפקת קטלוג בבתי עסק ובקרב ארגונים רבים. בשנים האחרונות חלה עליה בביקוש וחזרה אל הקטלוגים, בזכות היתרונות הרבים שהם מציעים שבחלקם אינם מקבלים מענה בשיווק הדיגיטלי. שינויים אלו הביאו אנשי מקצוע בתחומי השיווק והפרסום להבין שלקטלוגים יש עדיין תפקיד חשוב בעולם השיווק בכלל ובתחום הדיגיטל של ימינו. הדפסת קטלוג איכותי היא הפנים של כל בית עסק רציני, ולכן דפוס קטלוג מקצועי הוא ללא ספק המענה המתאים לכל אחד.


מדוע כל בעל עסק וארגון חייבים קטלוג:


1. קטלוגים משפיעים על החלטות הרכישה והרושם של קהל היעד שלכם - לעיתים קרובות לקטלוגים יש השפעה חזקה יותר על החלטות הרכישה מאשר פרסום בטלוויזיה או באתרי אינטרנט. למעשה, כמעט 75% מהאנשים שנבדקו במחקר אמריקאי, דיווחו כי קטלוגים גורמים להם להתעניין יותר במוצרים. יותר משמונה מתוך עשרה אמרו כי רכשו פריט לאחר שראו אותו בקטלוג. אחת הסיבות לכך שקטלוגים עובדים היא שהם פעילים ולא פסיביים. דיוור ישיר מוחשי יותר מאשר להסתכל על מסך מחשב. הם דורשים מהנמען לעשות עם זה משהו. לעתים קרובות, אותו "משהו" מורכב מקבלת החלטת קנייה.


2. קטלוגים מייצרים כלים מעולים באיכות גבוהה לשיווק תוכן - מאז שחר האנושות, אנשים עסקו בשיווק ובמשא ומתן באמצעות סיפורים, באמצעות תוכן. שיווק תוכן מותנה ביכולת למשוך לקוחות על ידי יצירת עניין. קטלוגים מאפשרים לכם להשתמש בסיפורים ובתמונות כדי לקחת את הקוראים למסע. להצגת מוצרים בצורה זו יש השפעה חזקה על הצרכנים המחברת אותם למותג שלכם ברמה הרגשית והיא מעודדת אותם פנייה או רכישה.


3. מדיה פיזית מייצרת תגובה רגשית חזקה יותר - כיחידים אנו מסתמכים במידה רבה על ראייה, אך מגע הוא בין החושים החשובים ביותר. קטלוגים מעוררים מספר חושים בו זמנית. הם גם נותנים לצרכנים הזדמנות להאט ולהניח לעצמם לקבל מסרים ולהפעיל את הדמיון באמצעות תמונות וסיפורים. תהליך זה יוצר רגשות וזיכרונות חיוביים שמתקשרים למוצרים בקטלוג.


ללקוחות המחפשים הדפסת קטלוגים מחיר הוא פרמטר קריטי, אך וחשוב הרבה יותר לשים לב שאתם יוצרים קשר עם בתי דפוס מומחים לתחום. בסופו של יום הקטלוג הוא הפנים שלכם ולכן לאיכות ההדפסה, ולעיצוב הגרפי ישנה משמעות גדולה ביכולת של הקטלוג שלכם, לממש את הפוטנציאל שלו. בתי דפוס המתמחים בעיצוב וייצור קטלוגים ידעו לייעץ לכם בבחירת הצבעים הנכונים עבור המותג והלוגו שלכם, ובנוסף יוכלו גם לספק לכם שירותי גרפיקה מקצועיים שיסיעו לכם בהפקת קטלוג מושלם. תוכלו לבקש לראות הדפסת קטלוגים מחירון, כדי לקבל מידע טרם הרכישה.


אם אתם מחפשים שירותי הדפסת קטלוג מחיר אטרקטיבי, חברת לייזר מכוני העתקות בע"מ, היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה קיימת מאז 1987, ויש לה ניסיון רב בתחומי העתקה ודפוס. בשנים האחרונות חברת לייזר מציעה ללקוחותיה אפשרות להדפיס ולהפיק קטלוגים מקצועיים לקידום עסקים ומכירות. בחברת לייזר שמים דגש מיוחד על בחירת חומרי הגלם, טיב ההדפסה והחיתוך, כדי שהלקוח ייהנה ממוצר איכותי ועמיד לאורך זמן. חברת לייזר מכוני העתקות מפעילה מחלקה לגרפיקה ולעיצוב מקצועי כדי שתקבלו את כל השירותים במקום אחד. לחצו כאן לסקירת כלל המוצרים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 09-7411593


למה לקוחות קונים אצלנו:

  • זמן ייצור: לרוב באותו היום, מקסימום עד 7 ימים
  • איכות המוצר
  • קניה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה


זמן אספקה: עד 7 ימים, קיימת אפשרות לאיסוף עצמי