שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

חותמות

חותמות שמשאירות חותם

 

כל בעל עסק צריך לצייד את עצמו בציוד מתאים שיסייע לו להתנהל בצורה שוטפת מול הלקוחות מחד ומול הספקים מאידך. אחד הדברים שחשוב לדאוג להם הוא חותמת, והנימוקים לכך ברורים: חותמות הן סימן הזיהוי הרשמי של העסק, והן נדרשות על מנת לתקף חוזים, הסכמים, הזמנות עבודה ומסמכים עסקיים רבים נוספים. כשישנה הטבעת דיו הכוללת את שם העסק, רוב הסיכויים שמדובר במסמך אמין שלא זויף על ידי אחרים. לעומת זאת, מסמך שאינו חתום ומתגלגל למקומות לא נכונים, יכול לגרום צרות צרורות לבעל העסק.

 

 
 

כל המידע בכמה שורות

 
על מנת שימלאו תפקידן נאמנה, חותמות צריכות להכיל רק את שם העסק או החברה. למרות זאת, יש בעלי עסקים שמעוניינים להוסיף פרטים כגון מספר עוסק מורשה, כתובת העסק או הלוגו שלו. כמובן, שככל שיש יותר פרטים שיכולים לבדל אותן מאחרות יהיה קשה יותר לזייף אותן, ולכן פעמים רבות נוכל לראות חותמות לא סטנדרטיות, שתהיינה שונות מאוד מהמקובל. לא משנה באיזה עיצוב תבחרו – אם אתם מעוניינים להבטיח, ככל שניתן, שלא יקרה מצב שבו יגישו לכם דרישות לתשלום "חובות" שלא היו ולא נבראו או למתן שירותים שכלל לא התחייבתם לספק – חשוב שתדאגו לשמור על המוצר הזה מכל משמר, רצוי בתוך מגירה נעולה ואפילו בכספת.
 

חותמות מודרניות – השילוב המושלם בין איכות ונוחות

 

בעבר, בתקופה בה חיו מלכות ומלכים, נסיכות ונסיכים, לכל אחד מהם אמנם היתה חותמת משלו, אולם היה מאוד קשה לייצר אותה ולהשתמש בה. מספיק שניזכר בסרט שראינו על תקופת ימי הביניים ובו מלך שמטביע את טבעתו-חותמתו על גבי שעווה נוזלית היצוקה על נייר, כדי להבין עד כמה הפרוצדורה היתה מורכבת. היום, לעומת זאת, חותמות הן פשוטות מאוד לשימוש, ואפילו לא מצריכות כרית דיו כבעבר. כל מה שצריך לעשות הוא לתכנן את האותיות ו/או הציור שיופיעו עליהן, להניח את המכשיר במקום בו נדרשת חתימה וללחוץ. קל, פשוט ומאוד נוח.

 

לייזר מכון העתקות – איכות ללא תחרות

 

לייזר מכוני העתקות מתמחה בייצור חותמות מכל הסוגים, בהתאמה אישית לצרכים שלכם. אנו מתחייבים לספק לכם מוצר איכותי, אמין ועמיד, שיוכל לשמש אתכם לאורך זמן ולסייע לכם להשאיר חותם.

 

חותמת לוגו

חותמות עסקיות מסוגים שונים משמשות את העסק בכל יום ויום. סוג חשוב במיוחד של חותמות לעסק הינו חותמת לוגו. מדובר בחותמת קומפקטית, בדרך כלל, אשר נועדה להטביעה את הלוגו של החברה כך שיופיע בצורה נאה ומאירת עיניים על כל מסמך או טופס רצוי. חותמת מסוג זה יכולה לייצר הטבעה בצבע הרצוי, בהתאם לסוג הדיו הנבחר. בהתאם לבחירת העסק, ניתן לייצר חותמת לוגו שתטביעה סימן רצוי, לרבות סימנים מעודנים שיהיו דמויי איורים מורכבים או גרפיקה. על פי רוב זה נעשה בהתאמה למיתוג העסקי. גם סמלים ניתן להזמין כך שיופיעו על גבי החותמת ולפעמים משלבים גם סיסמה פרסומית או שם קליט. דוגמאות לחותמת מסוג זה – חותמת ובה יופיע שם של מסעדה או לוגו של בית מלון. החותמת יכולה להעלות על הנייר את שמו של משרד עורכי דין או כל פרט של בית עסק נבחר. יש לציין כי לצד חותמות לוגו קטנות וקומפקטיות, ניתן לייצר גם חותמות די גדולות ומסיביות, הכל בהתאם לרצוי עבור המזמין. בחותמת מסוג זה נעשה שימוש על גבי ניירות מכתבים, על גבי מסמכי הזמנות, על גבי הצעות מחיר או כל מסמך רשמי אחר שמודפס בבית העסק או שנמצא ברשות בית העסק, בצורה פנקסים או מסמכים מוכנים מראש. ניתן לשלב בחותמת אחת לוגו ביחד עם תאריך, שם של מורשה חתימה וכיוצא בזה.

חותמות ברמת השרון

ברמת השרון קיים ביקוש ער לחותמות, פתרונות לכל מטרה עם דגש על מגוון פתרונות החתמה עסקיים ולחברות. חברת לייזר קופי ערוכה ומוכנה לספק גם לכם, כמו לכל לקוחותיה, חותמות ברמת איכות וגימור יוצאים מן הכלל. לייזר קופי מספקת חותמות ברמת השרון לכל סוגי הלקוחות ולכל סוגי העסקים, במחירים נוחים ומאוד משתלמים. ניתן להזמין גם דגמי כיס קטנים, כלומר חותמות נוחות לשימוש (כגון בגודל 4 ס"מ על 1.5 ס"מ). הייצור מהיר ונעשה בדיוק בהתאם לצרכי הלקוח. הזמנת החותמות הללו וגם אחרות יכולה להתבצע ללא קושי ובקלות ישירות באמצעות האתר. לצורך כך, הלקוח פשוט מעלה באמצעות קובץ ממוחשב רגיל לכל דבר, את סוג הגרפיקה או הרקע הרצויים שיופיע על גבי החותמת. לא משנה איזה סוג של חותמת אתם צריכים, כל שם, כל פרט מזהה, כל לוגו או עיצוב הרצוי לכם ניתן להזמין. אם יש לכם עסק ברמת השרון, אם אתם מנהלים מסעדה או מספקים שירותי עיצוב גרפי, אם יש לכם מספרה, מכון יופי, או שאולי אתם מנהלים סוכנות ביטוח או מוסך לרכב – ללייזר קופי פתרונות לכולם. לייזר קופי הינה חברה בעלת מוניטין שמספקת מגוון שירותים למכלול רחב של עסקים. מספקים חותמות ברמת השרון, חותמות שתשארנה את החותם הרצוי לכם, שתעברנה את כל המידע שאתם רוצים באופן ברור, קליט, יפה ונוח. 

 

סרטון תדמית על חותמות של החברה

 

 

 
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 073-7841641 ונשמח לעמוד לשירותכם.

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר