שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

שלטי פח

מעוניינים לקדם מכירות עם שלטי פח? רוצים לפרסם את העסק? בואו להיפגש עם נציגי לייזר מכוני העתקות בע"מ ותקבלו את כל פתרונות הצילום והמשרד תחת קורת גג אחת!

נציגי לייזר מכוני העתקותבע"מ ישמחו להסביר לכם על היתרונות של שלטי פח. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי במתן פתרונות צילום ומשרד. אצלנו תוכלו לקבל מחירים מיוחדים על הפקות דפוסבכל היקף. אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות לא מחייבת ומעמידים לרשותכם שורה ארוכהשל אנשי מקצוע מנוסים.
 
 

מה זה שילוט על פח?

 
שלטי פח נחשבים לפתרון השילוט הזמין והשכיח ביותר בענף הפרסום, השיווק וקידום המכירות. מדובר על שלטים המודפסים על גבי פלטפורמת פח זולה ועמידה. השלט בנוי בדרך כלל ממסגרת עץ שעלי המוצמדים לוחות פח מגולוון או פח לבן צבוע בתנור. בנוסף, על שלטי הפח ניתן להדביק מדבקה המודפסת בשיטות של דפוס דיגיטלי. 

שלטי הפח מיועדים לזמן קצר של עד שנתיים והם מתאימים לחנויות, עסקים, אתרי בנייה, ארגונים ועוד.ניתן לחבר אותם ישירות על גבי קירות או להכין עבורם מבנה נשיאה ממתכת. יחד עם זאת, מומלץ לברר על שלטי פח לטווח ארוך המיוצרים ממסגרת ברזל מגולוון שאינו סופג מים או נחלש.
 
 
 
 
שילוט על פח עם מסגרת עץ לאתרי בניה
 
 
 
שילוט על פח
 
 
 
 

למה צריך שלטי פח?

 
אלו היתרונות אותם תוכלו להשיג בעזרת שלטי פח:
  • פרסום מבצעים מיוחדים
  • הנעת לקוחות לפעולה
  • יצירת בולטות מול המתחרים
  • עדכון הציבור הרחב
  • מחיר נמוך
  • זמינות גבוהה ואפשרות לייצר שלטים בתוך ימים ספורים
מתעניינים בשילוט פח? לחצו כאן עכשיו!
שלטי פח נפוצים במסעדות, משרדי תיווך, חנויות, עסקים, רכבים ועוד. הדבר החשוב הוא להקפיד על תכנון, עיצוב והתקנת שלטים ברמה גבוהה. 
השאירו פרטים באתר ונציגי לייזר מכוני העתקות בע"מ יעניקו לכם הצעת מחיר מפתיעה על שלטי פח.

לחץ כאן למעבר למוצר

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר