שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

מדבקות אותיות (חיתוך אותיות)

מדבקות אותיות – הטרנד החדש בעיצוב הבית והמשרד

 
 
לייזר מכוני העתקות פועלים בתחום ההעתקות והפקות הדפוס המיוחדות כבר 30 שנה, תוך שירות ללא פשרות של מגוון רחב של לקוחות והקפדה על מקצועיות וחדשנות טכנולוגית. 

אנו מציעים כיום שירות מקצועי וייחודי של הפקה והדפסת מדבקות אותיות וחיתוך אותיות, לצרכי עיצוב בתים, משרדים, אתרי מסחר, מיקומים מוסדיים וציבוריים – אותיות המאפשרות לכם להעביר מסר חד וברור בצורה מקורית ואפקטיבית! 
 
יש לכם משפט בראש שהייתם רוצים לראות על קיר הבית או המשרד?

איתנו החלום הזה יכול בקלות ובמהירות להפוך למציאות, עם תוצאות אסתטיות ללא תחרות – התקשרו
 

 

 

 

טרנד עיצוב לוהט ורלוונטי

 
מדבקות אותיות - חיתוך מדבקות ויניל
 
 
אחד הטרנדים הלוהטים והמלהיבים ביותר בתחום עיצוב הבית והמשרד לאחרונה הוא שימוש במדבקות אותיות המיושמות על קירות. לצד שפע אפשרויות אסתטיות וויזואליות שהאותיות מציעות, הן מאפשרות להרכיב משפטים נעימים, מעוררי השראה, חזקים, מעודדי מוטיבציה וכן הלאה ולשים על הקיר משפט החשוב לכם ויוצר את האפקט הרצוי מבחינתכם. 

התחום הגיע אלינו, כמו תחומי עיצוב רבים אחרים, מחו"ל, שם ניתן לראות כבר כמה שנים שימוש במדבקות אותיות איכותיות ומקצועיות לצרכי עיצוב והעברת מסרים מסוימים ומותאמים אישית. 

בעזרת מדבקות אותיות ייעודיות ניתן לייצר כל משפט העולה על רוחכם והמתאים למטרותיכם וניתן כמובן לייצר מדבקות עם משפטים מוכנים ומוכרים, למשל מילים של שיר, משפטי מוטיבציה, משפטי אהבה ומשפחתיות וכן הלאה עם עוד אינספור דוגמאות ואפשרויות מילוליות וויזואליות.
 
 
 
 
 
אותיות המודבקות על הקיר, בצורה מקצועית ולאחר הכנה מהחומרים הייעודיים והטובים ביותר כמובן, מוסיפות "טאץ'" סופי ומקסים לעיצוב הבית או המשרד שלכם. זהו תחליף ראוי, מקורי ומרענן לתמונות או ציורים הנתלים על הקיר. מדבקות אותיות ניתנות להסרה בקלות כך שתמיד אפשר להחליף את מיקום המשפט העוצמתי שלכם או להחליף למשפט מודבק אחר – התקנה פשוטה וקלילה, ללא קידוחים או הכנה מיוחדת של הקיר.

בין אם אתם מחפשים מדבקה של מילה שלמה או משפטים שלמים ובין אם אתם מחפשים מדבקות אותיות בודדות להכנה עצמית של המשפט והמראה האסתטי המועדף עליכם, אנו בלייזר מכוני העתקות יודעים לספק לכם את הטוב ביותר מבחינת עיצוב, מקצועיות ושימושיות לאורך זמן של המדבקות.
 

חיתוך אותיות ויניל

 

כדי שהמוצר הסופי יהיה עמיד, חזק ואיכותי ללא פשרות, יש להשתמש בחומרים הטובים ביותר לייצור המדבקות. במקרים רבים אנו עושים שימוש בוויניל ייעודי המנפיק מדבקות חזקות, קלות ליישום ובעלות מראה מנצח. חיתוך מדבקות ויניל מצריך ציוד מקצועי-טכנולוגי מיוחד אותו אנו מחזיקים, כדי שפעולת חיתוך אותיות להדבקה על הקיר תהיה מושלמת מכל בחינה. מדבקות אותיות ויניל עמידות לשחיקה ולפגעים רבים ולכן יכולות לשרת אתכם נאמנה במשך זמן רב מאוד.

מתעניינים בחיתוך אותיות? לחצו  כאן עכשיו!

 

יש לכם בראש משפט מוטיבציה לעובדים במשרד?

רוצים שעל קיר הבית יהיה משפט שיראה לכולם כמה אתם אוהבים את המשפחה שלכם?

בלייזר מכוני העתקות מתמחים בהפקה וייצור מדבקות אותיות ונשמח להגשים לכם את החזון.


התקשרו להצעת מחיר –

09-7411593
 

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר