משלוחים בפריסה ארצית
סליקה מאובטחת
 

שירותי הדפסות לסטודנטים

הדפסות וצילומים הם חלק בלתי נפרד משגרת הלימודים של כל סטודנט וסטודנטית. מאחר שסטודנטים תמיד ממהרים, פתרונות ההדפסה שהם מחפשים צריכים להיות כאלה שמתאפיינים ביעילות מרבית, בגלל שמי שמשלם שכר לימוד גבוה והוצאות רבות אחרות מחפש מן הסתם מוצרים ושירותים בעלות נמוכה מוטיב חשוב נוסף של שירות הדפסות לסטודנטים הוא מחיר אטרקטיבי, וכמובן שאין שום סיבה להתפשר על האיכות - מכון העתקות לייזר מציעים לסטודנטים וסטודנטיות, וגם למרצים ולמרצות, מבחר רחב של פתרונות איכותיים, יעילים וזולים, לכל סוגי ההדפסות, ותמיד עם שירות מאיר פנים ומקצועי להפליא. 
 

למה ישנה חשיבות רבה לאיכות ההדפסות והצילומים?


לאורך תקופת הלימודים, כל לימודים שהם, זקוקים כל הסטודנטים והסטודנטיות לאינספור צילומים: צילומים של סיכומים לשיעורים שפוספסו, צילומי מחקרים שחשוב לקרוא, צילומי פרקים מתוך ספרים שמכילים חומר יקר ערך ועוד טקסטים שהפנמתם תוביל לציונים גבוהים במבחנים, ולא פחות חשוב - לידע יקר ערך שאפשר יהיה להשתמש בו בהמשך החיים. 

סטודנטיות וסטודנטים מבצעים גם הדפסות רבות, ובפרט של שפע העבודות שעליהם להגיש לאורך תקופת הלימודים. באופן טבעי גם צילומים וגם הדפסות לסטודנטים חייבות להתבצע באיכות מקסימלית: כך למשל כשאתם מתחילים לקרוא טקסט שצילמתם, מן הסתם תרצו שהוא יהיה חד וברור, כך שקריאתו תהיה נוחה ולא תבזבזו זמן יקר על ניסיון להבין מה בעצם כתוב שם. גם כשאתם מגישים עבודה שעמלתם עליה זמן רב, תשאפו מן הסתם לאיכות הדפסה מקסימלית, שהרי גם אם אתם נבחנים על ידיעותיכם ומקבלים ציון על תוכן העבודה, אי אפשר להתעלם מהעובדה שעבודה שמודפסת בצורה רשלנית עלולה לגרום למרצים לפתח אנטי מסוים כלפיה, דבר שעלול לבוא לידי ביטוי גם בציון עליה. 

כמובן שההדפסות המתבצעות אצלנו מתאפיינות באיכות גבוהה הן כשמדובר בהדפסות בשחור לבן והן כנדרשת הדפסה צבעונית חדה וברורה. 
 

לעבור את הלימודים בלי הוצאות מיותרות - הדפסות בזול


הפרמטר השני שמשפיע על הדפסות לסטודנטים וסטודנטיות הוא המחיר. אמנם צילום בודד הוא מוצר זול מאוד, אבל לאורך תקופת הלימודים סביר להניח שתידרשו לכמות גבוהה מאוד של צילומים והדפסות, ולכן ישנה משמעות של ממש גם לחיסכון של כמה אגורות במחיר ההדפסה הבודדת. אנחנו בלייזר מכוני העתקות מודעים לכך שבמהלך הלימודים ההוצאות שלכם גבוהות ואילו הזמן הפנוי לעבודה מוגבל, ועל כן באים לקראתכם עם הצעות משתלמות במיוחד. 
 

כל סוגי ההדפסות, הכריכות והשירותים הנלווים


השירות העיקרי שאתם זקוקים לו במהלך הלימודים הוא צילומים והדפסות, אבל ישנם עוד שירותים חיוניים וכדאי לבצע את הכל באותו מקום, ובפרט אם מדובר במכון שצבר ניסיון עשיר ומאובזר במיטב הציוד והטכנולוגיה. אצלנו תמצאו לצד אותם צילומים והדפסות גם סוגים שונים של כריכה, הדפסות בגודל שאינו ה-A4 הסטנדרטי אלא בכל פורמט שתזדקקו לו (כולל למשל הדפסות לסטודנטים לאדריכלות שנדרשים להדפיס תוכניות ועוד מסמכים שמחייבים מקצועיות ייחודית), למינציה, הדפסת פוסטרים, הפקת קטלוגים, הדפסה על קאפה (שהרי גם סטודנטים רוצים לעצב את הבית שלהם) עוד ועוד. 
 

הדפסות לסטודנטים עם ניסיון של 40 שנה


לייזר מכוני העתקות החל לפעול כבר בשנת 1987. מאז שירתנו בנאמנות דורות רבים של סטודנטים וסטודנטיות, וגם לקוחות רבים אחרים, תוך הקפדה על מקצועיות ללא פשרות ועל קשב מלא לצרכים של כל לקוח. תוך כדי פעילות הצטבר אצלנו ניסיון רב ערך, וכשמוסיפים לתמונה את הציוד המשוכלל (שמן הסתם הוחלף מאז 1987…) מקבלים את המקום המושלם עבורכם הסטודנטים לבצע בו את כל הצילומים וההדפסות, כך שאת עיקר המשאבים שלכם תוכלו להפנות ללימודים.  ליצירת קשר לחצו כאן!