הדפסת מדבקות ויניל

 
הדפסת מדבקות ויניל בהתאמה אישית

מדבקות ויניל אלו מדבקות פלסטיות אשר עשויות מחומר המוכר בשם PVC. המדבקות מקבלות גימור מבריק והן יכולות להיות גם עמידות בפני פגעי מים או שמש. המדבקות יכולות להגיע בשלל צבעים וצורות ואנו יכולים לראות כי ניתן לעשות הדפסת מדבקות ויניל גדולות, קטנות או חתוכות לפי דרישה. המדבקה עצמה יכולה להיות מונחת על כל משטח נקי כמו למשל זכוכית, פלסטיק, עץ וכן החומר עליו היא מונחת יכול להיות חזק וקשיח והוא יכול להיות גמיש. מדבקות אשר עשויות PVC מאפשרות לנו ליצור יותר אפשרויות מאשר בעבר, להשתמש במגוון רחב של צבעים וכן ליישם את המדבקות עצמן בצורות שונות כמו למשל עבור סימון הלוגו על הרכב או מדבקה לשילוט על חלונות.

הליך החיתוך של המדבקה

יכול להיות שאתם מעוניינים במדבקה אשר ניתן יהיה לחתוך אותה לפי לוגו או צורה אישית. שלא כמו בחומרים אחרים אשר אותם ניתן לחתוך בלייזר, כאשר חותכים מדבקות ויניל עושים זאת באמצעות פלוטר. הפלוטר הוא מכשיר חיתוך מדויק ויעיל אשר פועל על פי הוראות מחשב ולכן הוא מצליח לתת את תוצאות החיתוך המבוקשות.
ניתן לחתוך את המדבקות בצורות גרפיות שונות ובכך ליצור מדבקת רכב או מדבקת חלון אשר לא מכסה את כולו (אידאלי עבור חנויות שמעוניינות ליצור מדבקות עם הלוגו שלהן או שמעוניינות לכסות חלק מהחלון ולא את כולו). חשוב לציין כי הליך החיתוך אינו פוגע בנייר המגן על המדבקה וכמובן לא על המדבקה עצמה.
 
מדברות ויניל לעסקים
 
מדבקות ויניל פתרון זול ,עמיד ויעיל
 

ייצור מדבקות

כל אחד יכול להזמין לעצמו הדפסת מדבקות ויניל אם ירצה בכך. בשל היכולות הטכנולוגיות אפשר להזמין היום הדפסת מדבקות ויניל קטנות, גדולות או בחיתוך וכן לייצר אותן לכמויות משתנות. כלומר, אין צורך לייצר כמויות של מדבקות על מנת ליהנות מהתוצאה שלהן. כל אחד וכל עסק יכול להדפיס לעצמו מדבקות לפי דרישה ובהתאמה אישית לצורך. המדבקות משמשות היום עסקים רבים אשר רוצים להדפיס לעצמם פרסום בכל מקום ובקלות כולל על חלונות העסק, הרכב ואפילו על המוצרים השונים אותם העסק מוכר או מייצר.