בלוג

בלוג > יתרונות הפנייה אל מכון העתקות

יתרונות הפנייה אל מכון העתקות

Share on Facebook
Tweet

כאשר אנו רוצים להדפיס משהו במדפסת הביתית או המשרדית - עבודה במסגרת הלימודים באוניברסיטה, נניח, או תעודת משלוח במסגרת העבודה השוטפת של העסק - אנחנו בדרך כלל עושים זאת ללא בעיה או מחשבה מיוחדת. אחרי הכל, כל מה שצריך לשם כך הוא שתהיה לנו מדפסת בהישג יד, ורק לוודא שיש בה מספיק דיו למדפסת וכמה דפים חלקים.


אבל יש מקרים שבהם המדפסת הביתית או המשרדית פשוט לא מספיק טובה בשביל צרכי ההדפסה שלנו. במקרים כאלה מוטב להוציא את ההדפסה החוצה ולפנות למכון העתקות.


מתי כדאי לפנות למכון העתקות?

כאשר זקוקים לאיכות הדפסה יוצאת מן הכלל:


אדריכלים, מעצבים, סטודנטים שלומדים עיצוב תעשייתי וכדומה, עשויים להזדקק להדפסות של שרטוטים עדינים ומפורטים מאוד, והם עשויים להיווכח כי המדפסת שיש להם בבית או במשרד אינה מצליחה לייצר את ההדפסה האיכותית הנדרשת. הכוונה היא לאו דווקא למדפסות מדור ישן עם טכנולוגיה מסוימת, משום שגם המדפסות הטובות ביותר שקיימות כיום בשוק המדפסות הביתיות והמשרדיות הן עדיין כאין וכאפס לעומת מדפסות מקצועיות ומתוחכמות המיועדות למכוני העתקות.


כאשר רוצים להדפיס על כל חומר שאיננו נייר:


להדפיס על נייר זה קל, אבל מה עושים כאשר לבצע הדפסה על קאפה או להדפיס מדבקות? רוב המדפסות הביתיות והמשרדיות מכירות רק סוג אחד של משטח הדפסה והוא הנייר הרגיל, אולם יתרון נוסף של מכון העתקות בהשוואה למדפסות רגילות הוא בכך שהציוד במכון ההעתקות יכול להתמודד בקלות גם עם חומרים נוספים. כך למשל ניתן להדפיס על קאפה ועל מדבקות, וכך ניתן גם לייצר שלל מוצרי פרסום הנושאים כיתוב או סמליים גרפיים – שכן המדפסות שבמכון ההעתקות יכולות להדפיס על מגוון רחב של חומרים.


כאשר רוצים לא רק להדפיס, אלא להשקיע באיכות:


עוד יתרון משמעותי של פנייה אל מכון העתקות לשם ביצוע עבודות הדפסה על פני הסתפקות במדפסת הביתית או המשרדית הוא המגוון האדיר של אפשרויות נוספות שקיימות במכון ההעתקות. בין היתר תוכלו לא רק להדפיס, אלא גם לבצע גזירה, חיתוך, הדבקה, למינציה וכריכה – והכל כדי לא סתם להדפיס, אלא להשקיע בתוצר איכותי באמת.


כאשר רוצים להדפיס הרבה ומהר:


צריכים להגיש מסמך עב כרס למספר רב של גורמים בעת ובעונה אחת? מכון העתקות הוא הכתובת המתאימה ביותר לצורך המטרה הזו: כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אליו ולציין את הכמות – והיא תודפס בהתאם לצרכים שקבעתם. לאחר מכן ניתן יהיה לבצע גם כריכה ו/או למינציה על פי הצורך.


לסיכום

יש מקרים בהם הדפסה מצריכה רק מדפסת ביתית או משרדית, מחסנית דיו למדפסת וכמה ניירות A4, אבל פעמים רבות מומלץ לפנות אל מכון העתקות על מנת להדפיס באופן יותר מרשים, יעיל או מהיר. לכן שקלו היטב את צרכי ההדפסה שלכם – וקבלו את ההחלטה הנכונה.

בלוג > לא תאמינו מה אפשר לעשות בעזרת חותמות

לא תאמינו מה אפשר לעשות בעזרת חותמות

Share on Facebook
Tweet

לפעמים תחזיות מתגשמות ולפעמים – לא. כבר לפני כמה שנים היו מי שסברו כי בעידן הדיגיטלי אין כל כך מקום לכלי הכתיבה הוותיקים, לפתרונות הסימון או למגוון חותמות ששימשו במשך שנים רבות בעלי עסקים, חברות או מפעלים. אבל מסתבר כי לא רק שהתחזית הזאת התבררה כמופרכת התברר כי כיום, אולי יותר מתמיד, אנשים ועסקים מרבים להזמין כלי כתיבה, הדפסות וחותמות. מכון העתקות LAZER-COPY מדווח על הזמנות רבות של הדפסות ומוצרי החתמה וזוהי הזדמנות מצוינת לבין מה אפשר לעשות באמצעות החותמות ולמה הן יכולות לשמש.


משחקי ילדים ושעשועים

אם נדמה היה לכם כי חותמות נועדו מעצם טבען לשמש בעלי מלאכה רציניים, מנהלים או מורשי חתימה, נרצה לספר כי הן יכולות להתאים לא פחות מכך גם כמשחקי ילדים ולשעשועים. אם חשבתם כי חותמת אישית זה משהו שניתן להעניק במתנה למנהל בכיר או לבעלים של עסק חדש מתברר כי ניתן להעניק אותן במתנה גם לילדים. וזה עוד לא הכל - במסיבות יום הולדת, למשל, ניתן לקיים פעילות יצירה לפעוטות ואף לילדים בוגרים יותר באמצעות מגוון רחב של צבעים ואביזרי החתמה. באמצעות כריות של דיו בצבעים שונים ניתן למלא דפים על גבי דפים בעיטורים יפים ומיוחדים. כמובן שגם באירועים שונים, במסיבות פורים ובהפנינגים למיניהם ניתן לגלות יצירתיות עם החתמות שונות, לרבות יצירת קישוטים על גבי העור, בידיים, על הפנים, על הצוואר וכדומה.


החתמה בסדר רץ

כמובן שמשחק או שעשוע זה לא הדבר היחיד שניתן לעשות עם חותמות. אם יש צורך למספר בסדר רץ כל מיני מסמכים, אם צריך לטפל בתיוקים ממוספרים ורוצים לעשות זאת קל, פשוט ובמהירות, ניתן להצטייד בנומרטור. כינוי זה מוצמד לאלמנטים רבים כאשר הפעם אנו משתמשים בו כדי לתאר חותמת שיודעת לציין מספרים על גבי מוצרים שונים, מספרים סידוריים ומספרים קטלוגיים. ניתן להזמין פתרון שיודע להריץ מספרים באופן אוטומטי ויש גם דגמים שניתן לכוון באופן ידני.


סוג דומה אך שונה מעט אלה הן חותמות שנועדו להפיק תאריכים. ניתן לקחת איתם לכל מקום, להשתמש בהן בעסק או אצל הלקוחות, הן טובות לאנשי מכירות, לסוכנים וגם לפקידים, מנהלי חשבונות ואדמיניסטרטורים.


החתמות על גבי חומרים שונים

במכון ההעתקות LAZER-COPY ניתן להזמין את כל הסוגים ואפילו להזמין חותמות במקום. ניתן לעצב עבורכם את הפתרון שתצטרכו, לכל מטרה ולכל החתמה. חשבתם שחותמת יכולה לשמש אך ורק או בעיקר ליישום על גבי נייר? כדאי לדעת שאפשר להזמין דגמים שיתאימו לצורך החתמה על גבי משטחים שונים ועל גבי חומרי גלם מגוונים. רוצים דוגמאות? ניתן להחתים למשל על גבי מוצרי אבן ואפילו על גבי קרמיקה. ניתן להחתים על גבי טקסטורות כגון אבן, זכוכית או פלסטיק. ניתן להחתים על גבי בד ועל גבי שפע של חומרים ומוצרים אחרים. זוהי דרך טובה לקשט ולעטר פריטים שונים, זו דרך טובה לסימון, דרך לעקוב אחר תהליך ייצור או דרך להפוך פריטים בעלי סגנון אחיד לפריטים מגוונים, בסגנונות שונים.


חותמות לאנשי מקצוע

ניתן להזמין מגוון רחב של פתרונות החתמה וחותמות לאנשי מקצוע הזקוקים לכך, בעיצוב והתאמה אישית, בגודל סטנדרטי או בגודל מיוחד. ישנם דגמים שיכולים להתאים לעורכי דין ולנוטריונים. ישנם דגמים שיתאימו לרואי חשבון ולאנשי פיננסים. יש דגמים שיתאימו לעסקים שרוצים פתרון שיאפשר להם להעביר את הלוגו שלהם, את הטלפון והכתובת לכל דף נייר חלק. זה מתאים לשימוש גם על גבי חשבוניות, קבלות, עבור כל עוסק מורשה או עוסק פטור. 

בלוג > כדאי לדעת - כל היתרונות של הדפסה על קאפה

כדאי לדעת - כל היתרונות של הדפסה על קאפה

Share on Facebook
Tweet
כולנו מכירים היטב את המסמכים או אפילו את התמונות שמופקים כאשר עושים שימוש במדפסת ביתית רגילה. אפילו מדפסת משרדית איכותית לא מעניקה תמיד את האיכות המקסימלית והאפקט שרוצים ליצר לצרכי שיווק או בולטות. בדיוק כאן נכנס לתמונה מכון העתקות מהשורה הראשונה, שמאפשר להשיג איכות מיוחדת באמצעות הדפסה על קאפה. אז מהי בדיוק ההדפסה הזאת, במה היא שונה מהדפסה רגילה ומהם היתרונות של סוג ההדפסה הזה? כדאי לדעת, שכן יש לכם מגוון רחב של יישומים אפשריים.

הדפסה על קאפה – העובי שנותן לכם יותר


מהו הדבר הראשון שבולט לעין כאשר מבצעים הדפסה על נייר רגיל? לדעתנו, אין ספק כי הדבר הראשון שניתן להבחין בו זה העובדה שהנייר הוא דק. הוא ניזוק ומתקמט בקלות. הדפסה על קאפה לעומת זאת מאפשרת לבצע את ההדפסה עצמה על גבי משטח יותר עבה. לא משנה אם מבצעים את ההדפסה ישירות על גבי הקאפה או שמבצעים הדפסה על נייר מיוחד שמודבק על הקאפה, המוצר המוגמר יוצר רושם ייחודי, מרשים ביותר, עבה. לכל מטרה, לכל תכלית, כאשר רוצים הדפסה עבה יותר, איכותית ומרשימה ביותר – כדאי לקחת את זה בחשבון.

מדפיסים כל מה שרוצים


העובי של הקאפה נתון לבחירה. הלוחות מגיעים לבית הדפוס במעין בלוקים גדולים ומכונות החיתוך חותכות אותן לריבועים או מלבנים (בדרך כלל) ובגודל הרצוי. באמצעות הטכניקה המתקדמת של דפוס דיגיטלי ניתן להדפיס על לוח הקאפה כל דבר שרוצים. לוגו, סלוגן, תמונה יפה – הכל נתון לבחירה.

הקאפה עצמה היא חומר קשיח מוקצף שניתן לנייד ללא קושי ממקום למקום. שלא כמו תמונה המודפסת על נייר רגיל, מקבלים בעצם עמידות יוצאת מן הכלל. לפיכך, ניתן למצוא ביקוש להדפסה על קאפה גם כאשר המטרה היא ליצור בקלות מעין שלטים בגודל רצוי. באותו האופן, ניתן ליצור גם תמונות שישמשו לתצוגה או אפילו לשימוש ביתי. אם רוצים לתלות שלט, אם רוצים למתג בית עסק, חנות, תערוכה, הדפסה מסוג זה תהיה פתרון משביע רצון במיוחד.

איכות ויוקרה במחיר נוח


פתרון של הדפסה על קאפה יכול בהחלט להות תחליף למודעות נייר או אפילו פוסטרים גדולים ואיכותיים. מכיוון שהעובי נותן עמידות וסגנון יוקרתי ובעל נוכחות ומכיוון שנעזרים בדפוס דיגיטלי, עלות ביצוע עבודה מסוג זה נוחה מאוד. במקום להזמין שילוט מסיבי, יקר ומסורבל, ניתן להזמין את הפתרון הזה ולקבל אותו גם במחיר נוח וגם – במהירות. כאשר בוחרים את הגרפיקה בשימת לב, ניתן לקבל בכך מוצר בולט לעין, איכותי ומעוצב היטב.

מגוון רחב של יישומים ואפשרויות


למה יכולה לשמש אותה הדפסה? היישומים כמעט בלתי נגמרים. ניתן למשל להזמין הדפסה מסוג זה לצורך תליית תמונות בבית, של המשפחה, של טיול, של כל תצלום. מכיוון שאי אפשר לתלות פשוט דף על הקיר (זה לא אסתטי, לא מקובל ולא נראה ראוי), הקאפה תהווה פתרון מעולה. אפשר לוותר על מסגרת יקרה או להשאיר שוליים וליצור רושם שישנה מסגרת.

כמובן, לא רק יישומים ביתיים יש לקפאה מודפסת. באופן אופן, ניתן ליצור שלטים לאירועים כגון חתונות או כנסים. הדבר מקובל מאוד גם בבתי ספר לאומנות או במגמות של יצירה, כאשר את המצגת או עבודת הגמר מבקשים להדפיס על קפאה. עסקים נוהגים להדפיס מבצעים לקידום מכירות שניתן לתלות בחנות, מחוץ לחנות, ליד הקופה או במחלקות השונות. קאפות מעוצבות ניתן למקם גם בחלונות ראווה וכן בדוכנים בירידים. יש אפשרות להדפסה חד צדדית או דו צדדית, כך שהאפשרויות בהחלט מגוונות ורבות. הקאפה קלה, יציבה ובקיצור – עושה את העבודה.
בלוג > הדפסת פרויקטים ועבודות לצורך לימודים באוניברסיטה

הדפסת פרויקטים ועבודות לצורך לימודים באוניברסיטה

Share on Facebook
Tweet
אם אתם מעוניינים להדפיס חוברות לימודים, פרויקטים אקדמאיים, סיכומי שיעורים במספר רב של עותקים וכדומה, כדאי בהחלט לשקול לפנות למכון העתקות שמתמחה בהדפסות בכמויות גדולות ובמתן שירותים נלווים כגון כריכה, למינציה ועוד.

ע"י פנייה לחברה בעלת ניסיון וותק במתן שירותי הדפסה, ניתן לקצר זמנים, לחסוך בכסף ולקבל מוצר סופי איכותי.

מי יכול להשתמש בשירותי הדפסה לטובת לימודים באקדמיה

לא רק הסטודנטים, אלא גם המרצים והמתרגלים וגם סגל המנהלי של האוניברסיטאות והמכללות יכולים להיעזר בשירותים של מכון ההעתקות: להדפיס קטלוגים, פוסטרים, שלטים ועוד ועוד. ניתן להדפיס לא רק על נייר, אלא גם על חומרים כמו קאפה ואחרים. זאת גם הסיבה שכדאי לבצע את כלל עבודות ההדפסה באותו המקום שיכול לספק שירותים מגוונים. כך ניתן לקבל תוצאה איכותית ומהירה ולא לבזבז זמן על חיפוש מקומות ייעודיים לכל סוג של הדפסה. בכל מקרה, גם כאשר אנחנו מדברים על שירותים נלווים, עדיין חשוב לבחור קודם כל במקום מנוסה ובעל ותק במתן שירותי הדפסה לסטודנטים שיודע לתת מענה למגוון הצרכים הספציפיים שלהם.

הדפסת פרויקטים במדפסת איכותית

במידה ויש לכם עניין להדפיס פרויקט כלשהו במדפסת איכותית, דעו לכם כי בחנות מקצועית אשר מתמחה בעניין ומציעה שירותי הדפסה מגוונים, תוכלו למצוא מבוקשכם ובעבור מחיר נוח למדי. לסוגים שונים של הדפסות סטודנטיאליות יכולות להתאים מדפסות שונות, ומכון הדפסות והעתקות שמתמחה בהספקת שירותים אלו יוכל לבצע עבורכם את העבודה בדיוק במדפסת או הסורק המתאים.

מדפסת לייזר

כאשר חושבים באיזו מכשיר לבצע עבודות הדפסה, כדאי לשקול לבחור במדפסת לייזר וזאת מכיוון שמדפסת מסוג זה מסוגלת להדפיס כמויות גדולות למדי של דפים ולעשות זאת בקלות רבה למדי. יתר על כן, שימו לב כי לא כל מדפסת לייזר תהיה דומה לאחרת ולפיכך יהיה כדאי לבחור באחת שניחנת באיכות הדפסה גבוהה וזאת לצד היותה כזו שנחשבת אמינה ומיוצרת על ידי מותג מוכר.

במידה ותדעו לחפש מדפסת על פי הקריטריונים הללו אזי תוכלו להיות בטוחים כי יתאפשר לכם ליהנות מהדפסה אשר תבוצע ובצורה המוצלחת ביותר שרק ניתן להעלות על הדעת.

הדפסה של עבודת סמינריון

בכדי להדפיס עבודת סמינריון ולעשות זאת בצורה טובה ככל הניתן יהיה מומלץ מבחינת כל אחד מכם לוודא כי הוא בוחר להדפיס את העבודה עם מדפסת לייזר. במידת הצורך יהיה ניתן לבחור במדפסת לייזר משוכללת שר תוכלו למצוא בעסק שמתמחה במתן שירותי הדפסה מגוונים.

לימודים אקדמאיים הם דבר חשוב וחלק אינטגרלי מהם הוא ביצוע עבודות הדפסה. גם אם בשנים האחרונות יותר ויותר תכנים הופכים להיות מקוונים, עדיין, כאשר יש צורך לבצע הדפסה – בהחלט חשוב לבצע אותה במקום איכותית שמתמחה בכך.

בלוג > למה לפנות למכון העתקות שמתמחה בהדפסות בהיקפים גדולים?

למה לפנות למכון העתקות שמתמחה בהדפסות בהיקפים גדולים?

Share on Facebook
Tweet
רוצים לצמצם את ההוצאות שלכם כאשר אתם מדפיסים על מוצרי פרסום? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת תהיה פשוט לפנות אל מכון שמתמחה בהדפסה בהיקפים גדולים. הסיבה לכך היא שמכונים שמסוגלים לעשות זאת, בדרך כלל יציעו מחיר אטרקטיבי יותר, וזה ללא ספק משהו שכדאי לכם להתייחס אליו.

לפני שאתם בוחרים בשירותיה של חברה כזו או אחרת בתחום, שימו לב שהיא אכן מסוגלת להציעה לכם את השירות הטוב ביותר. זה משהו שאתם יכולים לבדוק בתוך זמן קצר, ומבחינתכם אתם רק צריכים לשים לב אם יש לה המלצות, מה המחירים שהיא גובה, עד כמה מקצועית היא ומה הניסיון שלה. כל הפרמטרים הללו יהפכו את הבחירה שלכם להרבה יותר פשוטה, כך שאתם לא תצטרכו להתמודד עם לבטים.

הדפסה של מסמכים ומדבקות בכמויות גדולות

בכדי שהעסק שלכם יוכל להיות עם מסמכים ומדבקות שמודפסות לפי הדרישות שלכם, אתם צריכים פשוט לפנות אל חברת דפוס שתוכל להציעה לכם את השירות המתאים. אינכם בטוחים כיצד לבחור בחברה המתאימה? בכדי לעשות לכם סדר, נמנה בעבורכם את הדברים הקריטיים ביותר שאתם צריכים להתייחס אליהם. אנו בטוחים שהם יעזרו לכם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בעבורכם.

  • הדפסה על מוצרי פרסום – כחלק מהמערך השיווקי שלכם, אתם יכולים לשקול הדפסה על מוצרים שונים, כך שיהיו ממותגים ויוכלו להציג את העסק שלכם בפני כל מי שעושה בהם שימוש. מדובר בדרך שיווק נהדרת שכדאי לכם לשקול בחום.
  • תבדקו את איכות ההדפסה – אין זה משנה אם אתם בוחרים להדפיס על מוצרים לפרסום או מסמכים ומדבקות בכמויות גדולות, שימחו לב שאתם פונים אל חברה שעושה שימוש במכונות מתקדמות, כך שהתוצאות יהיו מרשימות ואיכות ההדפסה תספק אתכם בסופו של דבר.
מתייעצים עם מספר גורמים – בכדי להבטיח שאתם בוחרים לעשות את הדבר הטוב ביותר, פשוט שימו לב שאתם מתייעצים עם מספר גורמים שונים. כך אתם תוכלו להיות רגועים עם הבחירה שלכם ולדעת שאתם לא מבזבזים את הזמן שלכם לשווא. זה ללא ספק משהו קריטי שאתם צריכים לחשוב עליו, שכן לפעמים אדם מומחה עשוי לעזור לכם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בעבור העסק שלכם.

אל תוותרו על שיווק העסק שלכם

עליכם להבין שאם אתם רוצים להצליח בקידום ושיווק העסק שלכם, יהיה עליכם לעשות זאת במלוא המקצועיות, וכאשר מדובר על מקצועיות במיטבה, אנו יכולים לומר לכם שאתם יכולים לעמוד בחזון העסקי שלכם עם תעמידו תכניות שיווקיות מספיק טובות. זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות אם תפנו אל חברות מקצועיות בתחום השיווק שיוכלו לעזור לכם. כך שמבחינתכם אתם רק צריכים לשקול את הצעדים שלכם ולוודא שאתם פועלים בתבונה עם כל צעד שאתם מביאים בחשבון לקידום העסק שלכם.

בלוג > היתרונות של חריטה אומנותית

היתרונות של חריטה אומנותית

Share on Facebook
Tweet
מחפשים מתנה מקורית ומרשימה?רוצים ליצור למישהו יקר לכם הקדשה מרגשת שתביע את ההערכה שלכם כלפיו? זקוקים למוצרי קידום מכירות שיעשו את הרושם הרצוי? חריטה אומנותית מאפשרת להוסיף לשורה ארוכה של פריטים טקסט או אלמנטים מבוקשים אחרים, וכך ליצור פריט חדש וייחודי. כדי שהתוצאה אכן תהיה זו המבוקשת, חשוב להפקיד את המלאכה בידיים מקצועיות במיוחד - במכון העתקות לייזר צברנו ניסיון נרחב בביצוע חריטות אומנותיות על סוגים שונים של מוצרים, ונשמח להעמיד את הידע הרב ואת הציוד המתקדם גם לרשותכם.

על אילו פריטים ניתן לבצע חריטות אומנותיות?

כאמור ניתן לבצע חריטה אומנותית על שורה ארוכה של פריטים ומוצרים. בין האופציות היותר נפוצות: מדליות ופסלונים בתחום הספורט (שעליהם ניתן לחרוט ברכות לזוכים וכן להוסיף לוגואים צבעוניים), גביעי כסף (בין אם רוצים להעניק אותם למי שזכו בתחרות כלשהי ובין אם המטרה היא יצירת פריט נוי על עיצוב ייחודי), פמוטים (שגם אותם כדאי להפוך לפריטי נוי שובי לב), כוסות יין (כשאפשרות אחת למשל היא הפיכת הכוס למזכרת למסיבת רווקות צוהלת), עטים (שיכולים לשמש לדוגמה כמתנה נאה לבוס מוערך), מגני הוקרה (שכמותם ניתן למצוא באינספור מקומות בארץ - מנהלים אוהבים להתהדר בהם, יחידות צבאיות ועוד), מחזיקי מפתחות ועוד ועוד.

עוד קטגוריה פופולרית שעבורה מבוצעות חריטות אומנותיות היא שילוט: בין אם מדובר על שילוט למשרד שרוצים להפוך אותו למעניין יותר, בין אם נדרש במקום כלשהו שלו הכוונה, בין אם על הפרק לוח לאינטרקום וישנם מטבע הדברים מקומות נוספים בהם הוספת החריטה האומנותית לשלט משדרגת אותם במידה ניכרת, ובעידן שבו לאסתטיקה מרכיב נכבד בחיינו זוהי תוספת מבורכת.

איך ליצור מתנה מרגשת עם חריטה אומנותית?

כאמור חריטה אומנותית משמשת גם ליצירת מתנות שיתקבלו בברכה ואפילו יעוררו התרגשות רבה. על-מנת שכך יהיה ישנם שלושה דגשים חשובים: מקוריות, מבע אישי וביצוע מוקפד של החריטה. את החריטה האומנותית האיכותית אנחנו נבצע עבורכם, וכל שעליכם לעשות הוא לחשוב מהו הפריט שעליו הכי כדאי לחרוט בהתאם למקבל המתנה ולסיבה שלשמה היא ניתנת, לנסות להיות מקוריים ככל האפשר (גם בעידן שבו אנחנו מרגישים שראינו הכל ועשינו הכל) ולכלול בעזרת חריטה בלייזר טקסט שיש בו מבע אישי אמיתי - ברכה או הוקרה שתרגש את מקבל המתנה.

על מה חשוב להקפיד כשמזמינים חריטה?

הפתגם "סוף מעשה במחשבה תחילה" נכון לגבי מרבית תחומי החיים וגם כשעל הפרק הזמנת עבודה בתחום החריטה האומנותית.

תכנון מוקפד ומדויק מבטיח שהתוצאה הסופית תהיה מרשימה, כשחשוב במיוחד להתאים את הטקסט והאלמנטים הגרפיים שאותם רוצים לחרוט לפריט שעליו חורטים מבחינת הגודל - כך שמצד אחד לא ייווצר מצב של עומס יתר שבו החריטה משתלטת על הפריט, ומצד שני לחריטה האומנותית הרצויה כן תהיה נוכחות של ממש והיא לא תיעלם בתוך הפריט שעליו חורטים.

נדבך חשוב נוסף בתכנון הוא יצירת הרמוניה בין הפריט שעליו מתבצעת החריטה לבין אופי החריטה, הפונט שמשמש לטקסט וכו' - כדי שהשילוב יהיה השובה לב ביותר האפשרי. הניסיון הרב של לייזר מכוני העתקות בתחום זה מאפשר לנו לסייע לכם להוציא לפועל כל תוכנית וכל רצון באופן המיטבי ותוך הבטחת שילוב סינרגטי בין המוצר שעליו חורטים לבין החריטה עצמה.

שירותים נוספים

בנוסף לביצוע חריטות אומנותיות איכותיות ומוקפדות, תמצאו אצלנו עוד מגוון רחב מאוד של שירותים בכל התחומים: הדפסות לסטודנטים, כריכות, הדפסת פולדרים, פרוספקטים, העתקות שמש, למינציה, הדפסות בפורמט רחב, מסגור אלומיניום ועוד - והכל ברמה גבוהה ועל סמך קשב מלא לצרכי הלקוח.

בלוג > לאילו צריכים מתאימות מדבקות בחיתוך צורני?

לאילו צריכים מתאימות מדבקות בחיתוך צורני?

Share on Facebook
Tweet
הטכנולוגיות שלא מפסיקות להשתכלל מציעות לנו מגוון אפשרויות גדול יותר ויותר, בכל תחומי החיים. מדבקות בחיתוך צורני הן דוגמה מצוינת לכך - בזכות מכונות דפוס חכמות שמצוידות בלייזר מדויק להפליא ניתן ליצור מדבקות בכל צורה רצויה, ולמבחר רחב של שימושים אפשריים. אנחנו בלייזר מכוני העתקות צברנו ניסיון רב גם בביצוע עבודות מסוג זה, וכמו כל השירותים שמוצעים ללקוחותינו גם החיתוך הצורני מתבצע באיכות ללא פשרות ובמחיר הוגן.


לאילו ייעודים מתאימה מדבקה בחיתוך צורני?

מדבקה בעלת צורה מיוחדת מתאימה למגוון רחב מאוד של שימושים: אופציה אחת היא כקישוט לחדר ילדים - מדבקה צבעונית בצורה שילדים יכולים להתחבר אליה הופכת כל קיר לשמח יותר ומשדרגת באופן כללי את החלל בזכות האנרגיות הנכונות שהיא משדרת. אופציה נוספת היא חיתוך אותיות מעוצבות. למעשה אין שום סיבה להגביל את השימוש בתוספת האסתטית לחדרי ילדים בלבד, ואפשר לנצל את יופיין של המדבקות החתוכות במדויק כדי להפוך עוד קירות בבית למעניינים ולמרשימים יותר.


שימוש אחר הוא לצרכים שיווקיים - מדבקות לעסק בחיתוך צורני מתאימות למשל להדבקה על חלונות ראווה ומובטח לבעל העסק שהן תמשוכנה את תשומת הלב הרצויה, גם בזכות צורתן הייחודית וגם בזכות ההדפסה האיכותית, ועוד דרך להשתמש במדבקות צורניות למטרות מיתוג הוא להדביקן על מכוניות חברה כך שהלוגו של החברה יתנוסס באופן בולט.


דגשים חשובים להדפסת מדבקות בחיתוך צורני

ישנן מספר סוגי מדבקות שניתן להדפיס עליהן ואז לחתוך לכדי צורה רצויה. סוג אחד הוא מדבקות נייר שמשמשות בין השאר לסימון מוצרים באמצעות הדבקה על אריזות ולצרכי מיתוג, סוג שני הוא מדבקות פוליאסטר שיכולות להיות גם לבנות וגם שקופות, ואשר מתאימות בין השאר למוצרי קידום מכירות, שלטי פנים ועוד, ועוד אופציה נפוצה היא מדבקות ויניל שיכולות להיות בגימור מט או מבריק, ומשמשות לעיטור חדרי ילדים וקירות אחרים בבית, לפרסום על גבי חלונות ראווה או רכבי חברה, ועוד.


דגש חשוב שני, לאחר בחירת סוג המדבקה, הוא איכות הקובץ שמספק את הגרפיקה להדפסה - קובץ שאיכותו הטכנית נמוכה עלול להוביל למדבקה שנראית מפוקסלת או מרוחה, כך שלא רק שלא תושג התוצאה הרצויה אלא שאף להפך, המדבקה תשדר רושם לא רציני ותפגום בדימוי של העסק (או תהפוך את החדר שבו הודבקה לפחות אסתטי).


גם ההדפסה עצמה חייבת להיות מוקפדת - אנחנו בלייזר מכוני העתקות משתמשים בציוד משוכלל ואמונים על תפעולו על הצד הטוב ביותר כך שכל המדבקות בעלות החיתוך הצורני יהיו המרשימות ביותר שיש.


איך להבטיח חיתוך מדויק?

נקודה חשובה נוספת היא הקו שלאורכו מתבצע החיתוך. החיתוך מתבצע כאמור בעזרת לייזר, ומאחר שקרני הלייזר הינן מדויקות להפליא מטבען, התוצאה תהיה מדויקת וצורתה של המדבקה תהיה זו הרצויה מבחינתכם.


יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון שגם מכונות החיתוך הצורני המשוכללות ביותר עדיין עלולות ליצור סטייה מזערית של מילימטר במהלך חיתוך המדבקה. על-מנת שאותו מילימטר לא ישפיע לרעה על התוצאה המתקבלת, חשוב לתכנן בהתאם את הגרפיקה, ולהבטיח מרווח ביטחון סביב הקו שמסמן ללייזר איפה לחתוך. מרווח שכזה יבטיח חיתוך מדויק של מדבקות בחיתוך צורני ותוצאה אופטימלית.


מקצועיות ושירותיות

כמו כל השירותים שאנחנו מספקים, גם הדפסת מדבקות בחיתוך צורני מתבצעת על-ידנו באופן מקצועי, על בסיס ידע רחב וניסיון עשיר, ועל סמך קשב מלא לרצונות של כל לקוח וכל לקוחה. דגש נוסף מבחינתנו הוא שירות מהיר, לא על חשבון האיכות כמובן, והצעות מחיר הוגנות כך שכולם יוכלו ליהנות מהיתרונות של המדבקות בעלות הצורות המיוחדות.


בלוג > אודות שירותי הדפסת רול אפ

אודות שירותי הדפסת רול אפ

Share on Facebook
Tweet
העסק שלכם לוקח חלק בכנס, תערוכה מקצועית או אירוע דומה שיש בו פוטנציאל לחשיפה בפני לקוחות חדשים רבים? מחפשים דרך פשוטה ואפקטיבית למשוך את תשומת הלב של מי שעובר ליד העסק שלכם? בשני סוגי המצבים הנ"ל, התשובה היא אותה תשובה: רול אפ.


מהו רולאפ ואיך להשתמש בו באופן מיטבי?

רולאפ (Roll Up) הוא שלט פרסומת נייד וזהו גם היתרון הגדול שלו - האפשרות להשתמש בו בכל מקום שבו כדאי להציב את אותה פרסומת לעסק, בפשטות ובקלות. הפורמט המקובל הוא אנכי, כשהמידות הסטנדרטיות הן גובה של 200 ס"מ ורוחב של 60 ס"מ, 85 ס"מ או 100 ס"מ. השלט ניתן לגלילה, ומכאן גם השם רולאפ, ומגיע עם סטנד שמחזיק אותו יציב ברגע שמחליטים לפתוח אותו ותיק נשיאה כדי לאחסן את הפרסומת כשרוצים לנייד אותה למקום חדש או עד לפעם הבאה שבה ייעשה בה שימוש.


העלות הנמוכה יחסית של יצירת רולאפ מאפשרת לכל בעל עסק להדפיס שלט פרסומת אטרקטיבי זה גם במיוחד לקראת אירוע ספציפי, ובזכות האפשרות לשימוש רב-פעמי גדלה הכדאיות של ההדפסה.


על מה חשוב להקפיד כשיוצרים רול אפ?

על מנת שהרול-אפ אכן ימלא את ייעודו וימשוך את תשומת הלב הרצויה חשוב מאוד להקפיד הן על תכנון מיטבי של השלט והן על הוצאה לפועל מקצועית וללא רבב. במכון העתקות לייזר תמצאו ציוד מתקדם שמבטיח איכות גבוהה במיוחד לכל רול אפ, וכן צברנו ניסיון נרחב כך שנוכל לסייע לכם ליצור את הפרסומת המושכת ביותר והמתאימה ביותר לאופי העסק כמו גם למקום שבו יוצב הרולאפ.


ההמלצה החשובה ביותר בנוגע לעיצוב הרולאפ היא לשמור על פשטות, כך שתשומת הלב של העוברים ושבים תוכל להתמקד במה שחשוב באמת. בהתאם כדאי להיצמד לשניים ולכל היותר שלושה גוונים דומיננטיים לאורך השלט ולהימנע מעודף צבעים שעלול ליצור עומס יתר ויזואלי (אלא אם כן יש לכך מטרה נכונה והם תחומים לאזור קטן יחסית ברולאפ), לקחת בחשבון שכמעט תמיד אנחנו מישירים מבט אל מה שמול העיניים שלנו ופחות מבחינים בחלק התחתון של השלט, כך ש-20-25 הסנטימטרים התחתונים של השלט צריכים לכלול בעיקר רקע ובוודאי שלא טקסט בעל משמעות חשובה, ועוד טיפ יקר ערך הוא לנסח מסרים תמציתיים, ברורים וקצרים יחסית.


עוד דגש במסגרת תכנון רול אפ הוא המוטיבים הוויזואליים בשלט הפרסומת. התמונות צריכות להיות כאלה שמבהירות לקהל היעד בן רגע מדוע הן שם, על השלט, ולהעביר את התחושות הרצויות. בנוסף כדאי להסתפק בתמונה אחת גדולה ולכל היותר עוד אחת או שתיים קטנות, ורק אם באמת יש להן תרומה להמחשת המסר המבוקש. כמו כן חשוב להקפיד על חיבור מדויק בין טקסט לתמונה, כך שתיווצר הרמוניה נעימה לעין, והתמונה תשרת את הטקסט. גם מבחינת איכותה הטכנית של התמונה אסור להתפשר - מאחר שמדובר על שלט גדול יחסית (כאמור בגובה של 2 מ'), אם התמונה תהיה באיכות טכנית ירודה התוצאה עלולה להיות מפוקסלת או מטושטשת, והפרסומת לא תשיג את מטרתה, ואף להפך, תשדר חוסר רצינות.


רול-אפים לכל מטרה

השילוב בין איכות גבוהה מאוד לבין מחיר סביר ואף נמוך, הופכים את הרול-אפים לאמצעי כדאי מאוד במסגרת שיווק העסק - וכאמור אופציה זו מתאימה גם לאירועים ספציפיים כמו כנס מקצועי או תערוכה גדולה שבה העסק מציג את מוצריו, וגם לשימוש יומיומי בחזית העסק, כדרך אפקטיבית למשוך את תשומת הלב של העוברים לידו. ניתן ליצור רול אפ אחד לשתי המטרות, שכן כאמור מדובר בשלט שקל מאוד לנייד אותו, ואפשר גם ליצור מספר רול-אפים עם חזות מותאמת ספציפית לכל מטרה.


בלוג > אילו סוגים של שירות כריכה קיימים?

אילו סוגים של שירות כריכה קיימים?

Share on Facebook
Tweet
צריכים לכרוך עבודה שהכנתם במסגרת הלימודים ורוצים כריכה שהעטיפה תהיה גם איכותית וגם לא יקרה יתר על המידה? מחפשים כריכות לחוברות או ספרים מקצועיים כך שישדרו רושם רציני ומוקפד? יצרתם אלבום תמונות כמתנה, ואתם רוצים לכרוך אותו כך שעוד לפני שמקבלי המתנה יפתחו אותה הם יתרגשו? זקוקים לכריכת ספר מחזור או כל תוכן יקר ערך אחר? מכון העתקות לייזר קופי מתמחים בכריכות מכל הסוגים - נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון הרב שצברנו בתחום ואת הציוד המתקדם שלנו, ולספק לתוכן שלכם מעטפת שתכבד אותו ואתכם.


הסוגים השונים של הכריכות

ישנם סוגים שונים של כריכות, ובפרט נהוג להבחין בין כריכה בדבק חם לבין כזו שמתבצעת באמצעות ספירלה או סיכות. כריכות בדבק חם, שנקראות גם כריכות בחום, נחלקות לשני תת סוגים: כריכות רכות וכריכות קשות.


כריכות רכות

כריכות רכות בדבק חם מתאימות לכל סוגי הספרים והחוברות, והיתרון העיקרי שלהן הוא העלות הנוחה (ובפרט ביחס לכריכות קשות). עוד כדאי לדעת כי כריכות רכות הינן עמידות מאוד, ובפרט אם בוצעו במקום מקצועי שמקפיד על עבודה איכותית עם ציוד משוכלל ועם דבק מתאים, וכי החזות שלהן מבטיחה אסתטיקה שובת לב. כמו כן השימוש בחוברות ובספרים בעלי כריכה רכה נוח מאוד.


כריכות קשות

כריכות קשות מתאימות גם כן לכל סוגי החוברות והספרים ובפרט כדאי להשתמש באופציה זו כשנדרשת חזות מהודרת במיוחד. תהליך כריכת ספר בדרך זו כולל הדפסת דף במשקל 170 גרם, ציפויו בלמינציה (מבריקה או מט, בהתאם לאופי הספר והעדפות הלקוח), עטיפתו בנייר קרטון קשיח ואז חיבורו אל הדפים של הספר עצמו.
עוד כדאי לדעת כי ישנו סוג ייחודי של כריכות קשות שעבורן החיבור של הדפים לא מושג עם דבק חם אלא באמצעות תפירת הדפים. ספרים שנכרכו בדרך זו ניתן לפתוח ב-180 מעלות, אולם יש לקחת בחשבון שהדבר מייקר משמעותית את העלות.


כריכת ספירלה

אופציה שמתאימה בשביל הדפסות לסטודנטים, קטלוגים, חוברות הדרכה וכו'. היתרון העיקרי הוא פשטות העבודה ועלותה הנמוכה, אם כי החזות של כריכות ספירלה נחשבת לפחות מרשימה. כשבוחרים בכריכת ספירלה חשוב במיוחד להקפיד על עבודה מקצועית, וזאת על-מנת שהספירלה אכן תשמר את כל דפי החוברת או העבודה והם לא ייצאו ממנה לאחר זמן קצר.
ניתן לבצע כריכות ספירלה עם ספירלות פלסטיק או ברזל, ובחירה נוספת היא בין כריכות קשות (שמסייעות להגן על הספר או החוברת, ומתאימות למשל לספרי בישול שבהם הספירלה מאפשרת דפדוף נוח במיוחד והשארת הספר פתוח על מתכון שאותו רוצים להוציא לפועל) לבין כריכות רכות.


כריכת סיכות

כריכת סיכות כוללת הדפסת כל דפי החוברת על גיליון נייר אחד, שלאחר מכן עובר קיפול בדיוק באמצע - ובשלב האחרון מהדקים את הדפים באמצעות סיכות, בדומה לעיתון. כריכה זו מתאימה לחוברות פשוטות יחסית, לספרי הדרכה שלא כוללים מספר רב של עמודים, לקטלוגים וכו'. לכריכת סיכות שני יתרונות משמעותיים: מחיר זול ואפשרות להדפיס כמות גדולה מאוד של עותקים בזמן קצר, ובמיוחד אם עובדים עם מכונות משוכללות כמו אלה שתמצאו אצל מכון העתקות לייזר קופי.


ניסיון של עשרות שנים = כריכה מושלמת

בנוסף לחשיבות הרבה של איכות הציוד באמצעותו מבצעים את כריכת הספרים, החוברות, הקטלוגים, עבודות הסטודנטים וכו', ישנה חשיבות רבה גם לניסיון. הסיבה לכך היא שלכל ספר/ חוברת/ קטלוג ישנה אופציה אידיאלית אחרת מבין סוגי הכריכות השונים, ורק התאמה מלאה בין אופי הספר, מספר העמודים שבו, סוג הנייר שעליו הוא מודפס ופרמטרים נוספים לבין הכריכה שנבחרת עבורו תוביל לתוצאה המושלמת.
אנחנו בלייזר מכוני העתקות מבצעים כריכות, כמו גם מגוון רחב של עבודות דפוס אחרות, מאז 1987 - ובהתאם צברנו ניסיון רב כך שאנחנו יכולים להבטיח (ולקיים!) כריכות איכותיות לכל צורך שהוא.
בלוג > שירותי חריטה בלייזר

שירותי חריטה בלייזר

Share on Facebook
Tweet
מחפשים מתנה שתהיה גם שובת לב, גם מקורית וגם כזו שמאפשרת לכם להעביר מסר אישי למקבלי המתנה? ליצור מזכרת ייחודית לכל אירוע מכל סוג שהוא? חריטה בלייזר באמצעות המכונות המתקדמות של לייזר מכוני העתקות היא דרך מעולה ליצור פריטים שיהוו מתנה מוצלחת או מזכרת משמחת.

על אילו פריטים ניתן לחרוט עם לייזר?

העולם שבו אנחנו חיים השתנה באופן דרמטי בשנים האחרונות, ובפרט ישנן התפתחויות טכנולוגיות משמעותיות מאוד שמקנות לנו חופש בחירה רחב בהרבה מזה שהיה לנו עד לא מזמן. מכונות החריטה באמצעות לייזר הן דוגמה מצוינת לפיתוח טכנולוגי שבזכותו יש לנו הרבה יותר אופציות מבעבר. עם המכונות החדישות של מכון העתקות לייזר קופי תוכלו לחרוט על עטים, על תמונות, על ארנקים, על מוצרי נייר, על זכוכית ועל כל פריט עשוי מחומר גלם זה, על עץ (בין אם עץ טבעי ובין אם עץ עם שכבת צבע עליו), על אלומיניום (עם ציפוי אנודייז), על פרספקס (אותם לוחות שקופים שמשמשים כסטנדים מעוצבים, כשלטי פרסומת, כחלק מגופי תאורה מרהיבי עין ועוד), על מגני הוקרה ואפילו על כלי נגינה כדי להעניק אופי ייחודי לגיטרה או כל כלי אחר.

לאילו מטרות משמשת חריטה בלייזר?

עם חריטה בלייזר תוכלו כאמור ליצור מתנה מרגשת במיוחד - למשל תמונה עם הקדשה אישית לבן/בת משפחה שחוגגים יום הולדת, להורים שמציינים יום נישואין, לחבר יקר שנכנס לתפקיד חדש וכו'. עוד שימוש נפוץ של החריטה בעזרת הלייזר היא יצירת לוחות הקדשה שאותם תולים על הקיר בבתי כנסת, בתי חולים ומוסדות ציבור אחרים, וכמו כן ניתן עם חריטה ייחודית ליצור שילוט לעסק שיהיה גם מאיר עיניים ויעביר אינפורמציה חיונית וגם ישדרג את המרחב מבחינה אסתטית ובהתאם גם את התדמית של העסק.

למעשה האפשרויות שמקנה מכונות הלייזר שמבצעות את החריטה המדויקת הן אינסופיות וכמעט לכל מטרה שתחשבו עליה.

על מה חשוב להקפיד כשחורטים עם לייזר?

בין אם בחרתם לחרוט על עץ או על פרספקס, על זכוכית או על אלומיניום, בין אם המטרה שלשמה אתם מחפשים חריטה עם לייזר היא עסקית ובין אם המטרה היא אישית, בכל מקרה חשוב כמובן לוודא שהחריטה מתבצעת באופן מקצועי ומדויק לחלוטין.

לשם כך יש לפנות לחברה שגם מצוידת במכונות חריטה בלייזר מהדגמים המתקדמים ביותר בתחום וגם עובדים בה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתפעול הציוד המשוכלל. למקצועיות, ובפרט לניסיון של צוות העובדים, ישנה חשיבות גם לפני ביצוע העבודה בפועל - אנשי מקצוע שכבר חרטו בלייזר פריטים רבים יוכלו לעזור לכם להבין מהי האופציה שהכי מתאימה לצרכים הספציפיים שלכם, כלומר על איזה חומר כדאי לחרוט, איך לעצב את הטקסט ועוד החלטות חשובות בדרך לתוצאות אופטימליות. בלייזר מכוני העתקות עובדים אנשי מקצוע ותיקים שאמונים על שירות קשוב ומאיר פנים, והם ישמחו לעזור גם לכם להפיק את המיטב ממכונות החריטה.

מחירים משתלמים, איכות מוקפדת

את כל העבודות המתקבלות אצלנו אנחנו מבצעים תוך הקפדה על מקסימום איכות ועל קשב לצרכים הספציפיים של כל לקוח כדי שאפשר יהיה להבטיח שביעות רצון מקסימלית - ולא רק להבטיח אלא גם לקיים. כך מתבצעות גם עבודות חריטה בלייזר, ועוד כדאי לדעת כי בנוסף להבטחה על רמת ביצוע מיטבית, אנחנו בלייזר מכוני העתקות מתחייבים גם על מחירים משתלמים - שמאפיינים גם את שאר השירותים שלנו ובהם דפוס דיגיטלי, כריכת מסמכים, הדפסה בפורמט רחב, יצירת פוסטרים, ייצור רול אפ, פלוטים, למינציה ועוד.


בלוג > הדפסות לסטודנטים למגוון מטרות באיכות גבוהה

הדפסות לסטודנטים למגוון מטרות באיכות גבוהה

Share on Facebook
Tweet
פעמים רבות במהלך שנות לימודיהם, סטודנטים נדרשים לשירותי הדפסה. במקרים רבים יש צורך בצילום סיכומי שיעור, צילום מאמרים, הדפסת עבודות להגשה ועוד. בחלק מן האוניברסיטאות והמכללות אפשר למצוא מכונות צילום ברחבי הקמפוס, אך לא תמיד מכונות אלו יספקו את התוצאה המבוקשת.

היתרונות בפנייה למכון הדפסות


בתחומי לימוד מסוימים, יש צורך בהדפסות איכותיות ברמה גבוהה. כך למשל, סטודנטים הלומדים את תחום העיצוב ובפרט לימודי עיצוב תעשייתי יידרשו במהלך לימודיהם לשירותי הדפסה מתקדמים, כמו הדפסה על קאפות, הדפסת פוסטרים וכרזות, צילום תכנית צבעונית, מדבקות ואביזרי המחשה נוספים.

גם סטודנטים למקצועות אחרים, יתקלו במהלך תקופת הלימודים בצורך בצילום או הדפסה. כאשר פונים למכון הדפסה מקצועי, אפשר להניח שהמכון דואג לתחזוקה קבועה של מכונות הצילום והמדפסות ושלא תיתקלו במצב שפתאום נגמר הטונר או הדפים. כמו כן, מכוני הדפסות יחזיקו מספר מכונות במקום ובכך יחסכו זמן לסטודנט ויקצרו את התור, בניגוד למה שקורה במכונות הצילום הבודדות הקיימות במוסד הלימודים. יתרון נוסף, זו ההזדמנות להשתמש במכונות הכי חדישות ומשוכללות שיש וכך אפשר להדפיס, לצלם או לסרוק בצבע, להדפיס בכמויות גדולות במהירות, להיעזר בשירותי כריכה ולמינציה ולהדפיס תמונות באיכות גבוהה.

דגשים להדפסה עבור סטונדטים


סטודנטים לעיצוב תעשייתי וסטודנטים בכלל, המחפשים אחר שירותי הדפסה צבעוניים, לא תמיד מודעים לעובדה שמכונות ישנות מאפשרות הדפסה בגוונים מסוימים, ללא טווח רחב וכך הם עלולים לקבל תוצאה שונה מאד מהמקור. לכן, כאשר יש צורך בצילום צבעוני השומר על דיוק בגוונים, מומלץ לפנות למכון הדפסות שמתמחה בהדפסות לסטודנטים במגוון הפקולטות ובין השאר סטודנטים שלומדים אומנויות וכל מה שמסביב..

כחלק מהלימודים, סטודנטים רבים צריכים להגיש עבודות באופן קבוע או כחלק מקורס סמינריון. גם בתארים מתקדמים יש צורך בהגשת עבודות ברמת הדפסה גבוהה. מלבד התוכן, המרצים מצפים לקבל עבודה ייצוגית, עם שילוב תמונות, גרפים ותרשימים ואת כל אלו אפשר להשיג רק באמצעות מכונות משולבות ומשוכללות, המאפשרות סריקה של תמונות ושילובם במסמך כתוב. גם איכות ההדפסה של עבודות מסוג זה משתנה ממכונה למכונה וכדאי להשקיע כדי לקבל תוצאה שתשקף את ההשקעה הרבה שלכם בכתיבת העבודה.

לסטודנטים אין זמן להתרוצץ ממקום למקום. לפעמים הם צריכים להקליד את העבודה במקום אחד, לרוץ למקום אחר כדי לצלם מאמרים ושוב למהר למקום נוסף כדי לסרוק את המאמרים או תמונות כדי שיוכלו לשלב אותם בעבודתם. השלב האחרון הוא כמובן להדפיס את הכל ביחד בצורה מסודרת ולפנות לשירותי כריכה. כאשר פונים למכון הדפסות, מקבלים את כל השירותים במקום אחד וכך סטודנטים יכולים לחסוך זמן יקר. גם המחירים יהיו אטרקטיביים יותר ותהיה אפשרות לקבל ייעוץ במקום והדרכה, כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

מכון לשירותי הדפסות מקצועי, יכול לחסוך לסטודנט זמן רב, כסף ובלבול ולאפשר לו לצאת עם תוצר באיכות גבוהה.
בלוג > שירותי הדפסות לסטודנטים

שירותי הדפסות לסטודנטים

Share on Facebook
Tweet
הדפסות וצילומים הם חלק בלתי נפרד משגרת הלימודים של כל סטודנט וסטודנטית. מאחר שסטודנטים תמיד ממהרים, פתרונות ההדפסה שהם מחפשים צריכים להיות כאלה שמתאפיינים ביעילות מרבית, בגלל שמי שמשלם שכר לימוד גבוה והוצאות רבות אחרות מחפש מן הסתם מוצרים ושירותים בעלות נמוכה מוטיב חשוב נוסף של שירות הדפסות לסטודנטים הוא מחיר אטרקטיבי, וכמובן שאין שום סיבה להתפשר על האיכות - מכון העתקות לייזר מציעים לסטודנטים וסטודנטיות, וגם למרצים ולמרצות, מבחר רחב של פתרונות איכותיים, יעילים וזולים, לכל סוגי ההדפסות, ותמיד עם שירות מאיר פנים ומקצועי להפליא.

למה ישנה חשיבות רבה לאיכות ההדפסות והצילומים?


לאורך תקופת הלימודים, כל לימודים שהם, זקוקים כל הסטודנטים והסטודנטיות לאינספור צילומים: צילומים של סיכומים לשיעורים שפוספסו, צילומי מחקרים שחשוב לקרוא, צילומי פרקים מתוך ספרים שמכילים חומר יקר ערך ועוד טקסטים שהפנמתם תוביל לציונים גבוהים במבחנים, ולא פחות חשוב - לידע יקר ערך שאפשר יהיה להשתמש בו בהמשך החיים.

סטודנטיות וסטודנטים מבצעים גם הדפסות רבות, ובפרט של שפע העבודות שעליהם להגיש לאורך תקופת הלימודים. באופן טבעי גם צילומים וגם הדפסות לסטודנטים חייבות להתבצע באיכות מקסימלית: כך למשל כשאתם מתחילים לקרוא טקסט שצילמתם, מן הסתם תרצו שהוא יהיה חד וברור, כך שקריאתו תהיה נוחה ולא תבזבזו זמן יקר על ניסיון להבין מה בעצם כתוב שם. גם כשאתם מגישים עבודה שעמלתם עליה זמן רב, תשאפו מן הסתם לאיכות הדפסה מקסימלית, שהרי גם אם אתם נבחנים על ידיעותיכם ומקבלים ציון על תוכן העבודה, אי אפשר להתעלם מהעובדה שעבודה שמודפסת בצורה רשלנית עלולה לגרום למרצים לפתח אנטי מסוים כלפיה, דבר שעלול לבוא לידי ביטוי גם בציון עליה.

כמובן שההדפסות המתבצעות אצלנו מתאפיינות באיכות גבוהה הן כשמדובר בהדפסות בשחור לבן והן כנדרשת הדפסה צבעונית חדה וברורה.

לעבור את הלימודים בלי הוצאות מיותרות - הדפסות בזול


הפרמטר השני שמשפיע על הדפסות לסטודנטים וסטודנטיות הוא המחיר. אמנם צילום בודד הוא מוצר זול מאוד, אבל לאורך תקופת הלימודים סביר להניח שתידרשו לכמות גבוהה מאוד של צילומים והדפסות, ולכן ישנה משמעות של ממש גם לחיסכון של כמה אגורות במחיר ההדפסה הבודדת. אנחנו בלייזר מכוני העתקות מודעים לכך שבמהלך הלימודים ההוצאות שלכם גבוהות ואילו הזמן הפנוי לעבודה מוגבל, ועל כן באים לקראתכם עם הצעות משתלמות במיוחד.

כל סוגי ההדפסות, הכריכות והשירותים הנלווים


השירות העיקרי שאתם זקוקים לו במהלך הלימודים הוא צילומים והדפסות, אבל ישנם עוד שירותים חיוניים וכדאי לבצע את הכל באותו מקום, ובפרט אם מדובר במכון שצבר ניסיון עשיר ומאובזר במיטב הציוד והטכנולוגיה. אצלנו תמצאו לצד אותם צילומים והדפסות גם סוגים שונים של כריכה, הדפסות בגודל שאינו ה-A4 הסטנדרטי אלא בכל פורמט שתזדקקו לו (כולל למשל הדפסות לסטודנטים לאדריכלות שנדרשים להדפיס תוכניות ועוד מסמכים שמחייבים מקצועיות ייחודית), למינציה, הדפסת פוסטרים, הפקת קטלוגים, הדפסה על קאפה (שהרי גם סטודנטים רוצים לעצב את הבית שלהם) עוד ועוד.

הדפסות לסטודנטים עם ניסיון של 40 שנה


לייזר מכוני העתקות החל לפעול כבר בשנת 1987. מאז שירתנו בנאמנות דורות רבים של סטודנטים וסטודנטיות, וגם לקוחות רבים אחרים, תוך הקפדה על מקצועיות ללא פשרות ועל קשב מלא לצרכים של כל לקוח. תוך כדי פעילות הצטבר אצלנו ניסיון רב ערך, וכשמוסיפים לתמונה את הציוד המשוכלל (שמן הסתם הוחלף מאז 1987…) מקבלים את המקום המושלם עבורכם הסטודנטים לבצע בו את כל הצילומים וההדפסות, כך שאת עיקר המשאבים שלכם תוכלו להפנות ללימודים.
בלוג > לא תאמינו מה מכון העתקות יכול לעשות בשבילכם!

לא תאמינו מה מכון העתקות יכול לעשות בשבילכם!

Share on Facebook
Tweet
מהו בדיוק מכון העתקות? אילו שירותים הוא מספק? מה בדיוק הוא מציע? יתכן שאתם בעלי עסק, יתכן שאתם עצמאיים או שכירים, אך לא משנה מי אתם ומה אתם, כדאי לכם לדעת מה מכון העתקות מן השורה הראשונה יוכל לעשות בשבילכם. די בכך שרק חלק מהדברים שנציג להלן יהיו נחוצים לכם – הרווחתם. כל זאת, משום שלייזר מכוני העתקות בע"מ מציעים שירות מעולה, מחיר משתלם וביצוע מהיר.


מכון העתקות מכין לכם קבלותכל מי שפותח עסק ויהי זה העסק הקטן ביותר, זקוק למסמכים שונים כגון קבלות או חשבוניות מס. כל חברה גדולה, על עצמאי, כל פרילנסר, אפילו עוסקים פטורים שאינם חייבים במע"מ צריכים להוציא לכל הפחות קבלות ללקוחותיהם. יש לכם עסק ואתם רוצים להוזיל את עלויות ההדפסה? מכון העתקות מהטובים בארץ יוכל להציע לכם מחיר משתלם והדפסת פנקסים בכל גודל, עם לוגו, בצבע ובכל מיתוג רצוי. בלייזר מכוני העתקות בע"מ תוכלו להזמין הדפסת חשבוניות, קבלות, תעודות משלוח ועוד הרבה יותר.


פתרונות גרפיים מתקדמיםפנקסים וניירת משרדית הם רק קצה קצהו של השירות שתוכלו לקבל. מכון העתקות המחזיק ברשותו את המיכון המתקדם ופתרונות הגרפיקה המעולים יוכל להפיק עבורכם מגוון פתרונות גרפיים מתקדמים. מה למשל? תוכלו להזמין ולקבל חותמת אישית שאין לאף אחד אחר. ניתן להזמין את כל סוגי החותמות, לחברות, למנהלים ולמנכ"לים, למנהלי כספים ולמורשי חתימה.


יש לכם צורך בפתרונות גרפיים בלתי מתפשרים? באמצעות מדפסות מתוחכמות מסוג פלוטר תוכלו להזמין עבודות דפוס ברמה גבוהה במיוחד. ניתן להזמין הדפסות של תוכניות בניה ושרטוטים שונים על גבי נייר עמיד וברזולוציה מיוחדת. ניתן להזמין את כל עבודות הדפוס הנדרשות לאדריכלים ולמהנדסים וגם לקבלנים. בזכות האיכות הבלתי מתפשרת, נמצאים בין לקוחותינו גם גרפיקאים ומעצבים, פרסומאים ואמנים, הזקוקים לגימור מעולה, לרבות הדפסות מיוחדות ובלתי סטנדרטיות.


פתרונות לפרסום ולקד"מאם אתם עצמאיים, מנהלי חברה, פרסומאים או אנשי שיווק, תשמחו בוודאי לדעת כי מכון העתקות מעולה יוכל להפיק עבורכם את כל פתרונות הדפוס וקידום המכירות. במקום אחד תוכלו להזמין כל מה שצריך למיתוג העסק, החל בכרטיסי ביקור יוקרתיים, דרך הדפסה על שמשונית וכלה במעטפות עם לוגו בולט לעין.


אך כמובן, אלה הם רק מקצת מפתרונות המיתוג והפרסום שתוכלו לקבל מאיתנו. רוצים להציג ללקוחות שלכם מגוון רחב של פריטים שאתם משווקים או מייצרים? אנו נוכל להפיק עבורכם יופי של קטלוגים – מאירי עיניים, מודפסים על גבי נייר איכותי, בצבעי כרומו מעולים. זקוקים לפולדרים מעוצבים היטב שיקדמו אתכם ויביאו לכם יותר לקוחות ויותר מכירות? פולדרים מקצועיים יספרו אודותיכם ויעזרו לכם למתג את עצמכם באופן מיטבי. כמו כן, תוכלו להזמין אצלנו פרוספקטים בכל כמות הדרושה לכם. מאות יחידות? אלפי יחידות? אתם תקבעו את הכמות ותקבלו מחיר מנצח ומוצרים מעולים.


עבודות דפוס מכל הסוגיםנחוץ לכם שירות מסוג אחר? כדאי לכם לשמוע עוד על מה שיש לנו להציע. למשל, פתרונות דפוס דיגיטלי ופתרונות למינציה. פוסטרים במבחר גדלים, פתרונות שילוט וגם מסגור. באמצעות מכונות דפוס ייחודיות נוכל להציע גם הדפסה של מדבקות למגוון שימושים, לרבות מדבקות של אותיות, מדבקות שקופות, מדבקות ויניל בעלות עמידות יוצאת מגדר הרגיל. אם יש לכם צורך בביצוע כריכות או סריקה של מסמכים באיכות גבוהה ובכל כמות – גם לכך אנו מציעים פתרון מעולה, מהיר וזמין. מבצעים גם הדפסה על קאפה, הזמנות לאירועים ועבודות דפוס נוספות, מכל הסוגים.


בלוג > כל מה שצריך לדעת על חותמת אישית למנהל ולעובד

כל מה שצריך לדעת על חותמת אישית למנהל ולעובד

Share on Facebook
Tweet
לחותמות ולחותמים יש היסטוריה עתיקת יומין. באתרים ארכיאולוגים נמצאו מיני מינים של חותמות, כאלה ששימשו מלכים, כאלה ששימשו רוזנים, כאלה ששימשו גובי מס וכל מיני מיוחסים, פוליטיקאים, סנטורים, גנרלים, שליחים בכירים ולעיתים גם שלוחים זוטרים. כיום, לא צריך להיות קיסר או מלך וגם לא גובה מיסים על מנת להיות הבעלים הגאה של חותמת אישית. אך מה זה בדיוק הדבר הזה שנקרא חותמת? מדוע הוא נפוץ ושימושי כל כך, גם בימינו אלה?


אסמכתא משפטית מקובלת


בכל חוזה או מסמך משפטי, בכל הסכם או זיכרון דברים, בכל מסמך רשמי או רשמי למחצה נחוץ אותו צעד שמעיד על אותנטיות וגם על הסכמה. לפעמים, חתימה ידו של אדם פרטי או של נציג רשמי יכולה להיות מספקת. אך כאשר אחד מהצדדים המעורבים בחתימת החוזה או כאשר כל הצדדים המעורבים בהסכם או בשיתוף הפעולה הינם בעלי תפקידים או נציגי רשויות – מקובל שתתנוסס גם עדות של חותמת ולא רק חתימה.

אם כן, חותמת אישית מהווה במקרים רבים מרכיב חשוב כאסמכתא בעלת תקפות משפטית. בחתימה של חוזי עבודה או הסכמי סחר, כאשר רוצים לקחת חלק במרכזים, כאשר מסיימים בהצלחה משא ומתן עסקי – אותה הטבעה על דיו על נייר תהיה אות ועדות להסכמה מדעת. כמובן, שיש מסמכים משפטיים נוספים שעליהם תתנוסס החתמה. למשל, כל מסמך נוטריוני או מסמך שמוציאה קונסוליה יהיו מלווים בהחתמה. גם מסמכים רשמיים שמוציאים מרשויות שונות כגון רשות המיסים, מנהל המקרקעין, לשכת האוכלוסין – בכולם יש צורך בחתימה ובחותמת.


הרשאה לבצע תשלומים


כאשר קיים עסק של איש אחד, לא קיימת הסתבכות כאשר יש צורך לשלם תשלום כזה או אחר. המשלם, בעל העסק יכול להוציא צ'ק או לשלם במזומן, לשלם בכרטיס אשראי או בהעברה בנקאית. אבל כאשר מדובר בעסק גדול, כאשר לא תמיד יש זהות בין מאשר התשלום לבין מי שמעביר את התשלום לספק או לזכאי, יש צורך במנגנון מסודר. במערכת העסקית מקובל כי קיים מנהל או בעל תפקיד בכיר בגזברות שיהיה אחראי על אישור ביצוע כל תשלום ובפרט תשלומים בסכומים גבוהים. כיצד נותנים את אותה הרשאה לבצע תשלום? דרך טובה לכך הינה באמצעות חותמת לעסק. חותמת אישית שתופיע על צ'ק עסקי או על אישור לביצוע תשלום יכולה למנוע אי הבנות, תקלות, בעיות או אפילו מעילות.


חותמת אישית כסמל סטטוס


לא ניתן להתעלם מהעובדה כי חותמת אישית יכולה בהחלט להיות גם סמל סטטוס. עבור עובד בכיר או מנהל, עבור בעל תפקיד, סמנכ"ל, אפילו מנהל זוטר, החותמת הינה מעין עדות לתפקיד, לסמכות, לאחריות. העובדה שניתן כיום לעצב חותמות בצורות מרהיבות ומיוחדות והעובדה שניתן גם להשיג איכות החתמה מעולה אפילו ללא צורך בכרית דיו, הביאו לכך כי יש כאלה שממש אוספים חותמות שצברו במהלך הקריירה.

את החותמות יכול אדם לרכוש לעצמו, אך אין ספק כי גם מחלקת הרכש בארגון יכולה להיות זאת שדואגת לכך. יש ומעניקים חותמת במתנה, עם אריזה יפה, למי שזכה בקידום והיא מעין עדות או פרס להצלחה, לצד היותה חיונית לצרכי העבודה השוטפת.

החתמה של מזכרים, החתמה על גבי הודעות לעובדים, החתמה של מסמכים עסקיים, משפטיים ואחרים היא עניין של יום ביומו ולכן – חיוני להחזיק חותמות איכותיות ומשובחות. זה גם עניין של סטטוס ויוקרה עסקית ולא רק אישית. עסק שמזלזל בכך למעשה מזלזל בעצמו. עסק שמכבד את עצמו יקפיד על ייצור חותמות יפות ואיכותיות, כזאת שתתנוסס בגאון על מסמכים, מכתבים והתכתבויות.


בלוג > במה מדבקות לעסק יכולות לשמש אתכם

במה מדבקות לעסק יכולות לשמש אתכם

Share on Facebook
Tweet
בתי דפוס בעלי אמצעים חדישים להדפסת מדבקות מסוגלים לייצר אותן למגוון שימושים אפשריים. לבד מהאפשרות להזמין מדבקות לצרכים אומנותיים, עבור תלמידים, גני ילדים וכן לצרכים אסתטיים טהורים, ניתן להזמין גם מדבקות לעסק. מסתבר כי ניתן לעשות בהן שימוש מושכל, לפעמים גם מקורי במיוחד. חברת לייזר, מכוני העתקות בע"מ יכולים לספק גם לכם מדבקות איכותיות, מבריקות, חזקות ועמידות. מה תוכלו לעשות בהן? איך תוכלו להשתמש בהן ביעילות? להלן כמה אפשרויות מעניינות.

מדבקות לעסק– חלקו ללקוחות לקידום מכירות


יש לכם עסק אישי או חברה משפחתית? אולי יש לכם חנות לממכר מוצרי מזון או שאתם שותפים בעסק לייעוץ כלכלי? יתכן שאתם מנהלים עסק כעצמאים בתחום המזגנים או שאולי אתם שיפוצניקים אבל יש לכולכם דבר מה משותף - מדבקות לעסק יוכלו לעזור להם מאוד בתחום קידום המכירות. חלוקה של פלאיירים, למשל, יכולים להיות אמצעי מקובל ובדוק לשיווק ופרסום, אבל לא תמיד זה מספק. חלקו מדבקות ללקוחות מזדמנים, חלקו מדבקות באמצעות אנשי המכירות שלכם, פזרו מדבקות במספרים גדולים ותוכלו להבחין די מהר כי נפח המכירות שלכם נמצא בעליה. כל מה שצריך זה לדאוג לעיצוב יפה וצבעוני, שימשוך את העין ויגרום לכך שיזכרו אתכם לאורך זמן.

מיתוג המשרד ויצירת אווירה


יש לכם משרד נחמד? מצוין. כעת תוכלו לחשוב על דרכים טובות לשפר בו את האווירה ואפילו ליצור חזות ממותגת, צעירה, דינאמית או שובבה. איך אפשר לעשות את זה ללא הוצאות גבוהות? באמצעות מדבקות ויניל שעוצבו במיוחד לעסק. המדבקות לא חייבות להיות קטנות. אפשר בהחלט להזמין גם עיצובים גדולים וייחודיים. ניתן בקלות להדביק אותן על הקירות, על רהיטים, על דלתות ובחדרי הישיבות. ניתן לבחור הדפסים ככל שעולה על הדעת – לוגו של העסק או אמרות שפר מצחיקות. היגדים משפרי מוטיבציה או דמויות שובבות. בצורה כזאת ניתן ממש לשנות את החזות של המשרד או של נקודת המכירה, של החנות, המוסך, הסדנא או כל מוקד לפעילות עסקית, כלכלית או שיווקית.

מדבקות בחלונות הראווה


באיזו צורה תוכלו לפרסם את העסק בפני קהל רחב עוד יותר ובאמצעות מדבקות לעסק? אם תפקחו את העיניים ותהיו קשובים לסביבה, תגלו עוד מקומות שבהם תוכלו ליצור עניין. למשל, הזמינו מדבקות גדולות שאותן תיישמו למשל על גבי חלון הראוה שלכם. תוכלו להזמין מדבקות של אותיות וליצור משפטים ככל העולה על דעתכם,. ספרו על מבצעים לוהטים על הזדמנויות עסקיות. ספרו על תשלומים והנחות או שפשוט תראו מדבקה עם תמונה של מוצרים שווים שאתם מוכרים.

צאו לדרך, לנסיעה שיווקית


חלון הראווה הוא טוב ויפה, אך לא רק בו תוכלו לשלב מדבקה מזמינה. יש לכם רכב פרטי או עסקי? קרוב לוודאי שכן. אולי לעסק יש מכונית מסחרית או שאולי יש לעובדים רכבי ליסינג מהעבודה? הזמינו מדבקות שאותן ניתן להדביק על כלי הרכב וקבלו פרסומת מתמשכת בעלת אפקטיביות מעולה. בכל פעם שהרכב מושך את עיניהם של העובדים ושבים, הם רואים מדבקה ועליה הלוגו שלכם, אולי גם פרטים נוספים מעוררי עניין.
רוצים יותר? משהו מעבר לכך? אם אתם משתתפים בכנסים עסקיים, אם אתם עורכים אירוע שיווקי או אירוע מכירות מיוחד, אל תזמינו רק חולצות ממותגות. לצד תגי זיהוי ממותגים או כובעים עם לוגו של העסק, הצטיידו במדבקות שתוכלו לחלק. כולם אוהבים מדבקות והן תמיד מושכות תשומת לב ועניין. אל תוותרו על הזדמנות לחלק אותן, רק זכרו דבר אחד. תמיד דאגו לעיצוב מרשים, מושך וכתוצאה מכך – גם יותר אפקטיבי.


בלוג > הדפסת חשבוניות לעסקים ולעצמאים

הדפסת חשבוניות לעסקים ולעצמאים

Share on Facebook
Tweet
חשבונית יכולה להיות הרבה יותר מעוד מסמך סתמי, שמסמן את השלמתה של עסקה, קבלה של תשלום ומתן תמורה. באמצעות הדפסת חשבוניות אפשר למתג בצורה טובה יותר את העסק, ולהציג אותו באופן נכון וראוי יותר בפני קהל הלקוחות. אך מי בכלל צריך להוציא חשבונית? ממי כדאי להזמין את פנקס הקבלות או החשבוניות הבא שלכם? אנו מזמינים אתכם להכיר את לייזר, מכוני ההעתקות שנותנים לכם, הלקוחות העסקיים, הרבה יותר.

מי צריך חשבוניות

אז מי בעצם צריך להזמין הדפסת חשבוניות? על פי החוק, כל מי שמנהל עסק כגון חברה בעירבון מוגבל (חברה בע"מ) או כל מי שמנהל עסק במשמעות של עוסק מורשה חייב להנפיק חשבוניות ללקוחות. מי שלא פועל באופן זה למעשה עובר על החוק וצפוי לסנקציות כבדות כנקוב בחוק. עסקים וגם עצמאיים שאינם מקפידים להוציא חשבונית מס או מסמך קבלה (כאשר אין מדובר בעוסק מורשה) עשויים להידרש לעמוד בפני ביקורת ברשות המיסים. מי שלא מנפיק מסמכי עסקה כחוק עשוי להיחשד כמי שמעלים הכנסות והתוצאה – הסתכנות בקנסות כספיים גבוהים ולפעמים גם עונשי מאסר.

הדפסת חשבוניות בעיצוב שמתאים לכם

העובדה שכל מי שמפעיל עסק, עצמאים, עוסקים מורשים, בעלי חנויות, משרדים ועסקים אחרים צריכים להנפיק חשבוניות או קבלות באופן שוטף איננה מחייבת שהמסמכים הללו יהיו אפורים ומשעממים. למעשה, הדפסת חשבוניות יכולה להיות בעלת אופי צבעוני מספק ואפילו עליז. לא כדאי לוותר על האפשרות להזמין פנקסים בעיצובים יפים, כאשר אפשר בהחלט לבחור עיצוב אישי מרהיב, ראוי לשמו.

בחברת לייזר מכוני העתקות בע"מ ניתן להזמין את כל סוגי החשבוניות, את כל סוגי הקבלות, את כל סוגי הניירת המשרדית. כאשר אתם רוצים לבדל את עצמכם מאחרים, כאשר אתם רוצים שכל מסמך שלכם יציג אתכם לעולם בצורה הראויה, בררו אילו עיצובים תוכלו לקבל. חשבונית או קבלה שנראית סתמית יוצרת לעסק שלכם חזות סתמית. כל זאת, בדיוק באותו האופן שבה כרטיס ביקור כעור ולא יפה לא יוצר את הרושם הנכון מבחינתכם.

פנקסים במחירים משתלמים

אל תמהרו להזמין הדפסת חשבוניות מבלי שקיבלתם הצעת מחיר משתלמת. לא כל בית דפוס מחזיק ברשותו את מיטב הטכנולוגיה שמאפשרת ללקוח לקבל פנקסי קבלות ומסמכי עסקה במחירים באמת מצוינים. לייזר מכוני העתקה, בית העסק הוותיק המשרת מספר גדול מאוד של לקוחות פרטיים ועסקיים מציע את כל סוגי הפנקסים והניירת המשרדית במחירים שחוסכים לכם כסף. תוכלו לבחור את העיצוב שמתאים לכם, תוכלו לבחור את מספר הפנקסים הדרוש לכם, תוכלו להפוך כל קבלה וכל חשבונית לכרטיס ביקור ראוי, בעלות נוחה לכל כיס.

מיצוב עסקי מביא יותר לקוחות

אל תהססו להשתמש בשירותי הדפוס כדי למצב את עצמכם מחדש. אל תהססו למקם באופן הראוי את הלוגו שלכם, כך שתיראו במלוא הדרכם. כדאי בהחלט לפעול לפי הכלל שככל שהחשיפה אליכם טובה יותר ומקצועית יותר – כך תמצבו באופן מיטבי את העסק שלכם. יש לכם צורך בחשבונית? מזמן לא הזמנתכם כרטיס ביקור, מעטפות, וכל סוג אחר של ניירת משרדית? מעתה תוכלו למצב את העסק בצורה מושלמת. תנו למקצוענים לעזור לכם בעיצוב החשבוניות. בחרו את הגודל של הפנקס באופן המתאים לכם – ובהתאם לאופן המקובל בענף העסקי שלכם. המיצוב נכון, המקצועי והאחיד יביא לכם, בסופו של דבר, יותר לקוחות ויותר הצלחות.

אילו שירותים תוכלו לקבל מאיתנו? הדפסות ולמינציה, כריכות וסריקות, קבלות ומסמכים. ניתן להזמין גם מיתוג באמצעות הדפסת על שמשוניות ופוסטרים, עלונים וסטנדים.


בלוג > ייצור חותמות למשרדים, ליצירה ולמסיבות

ייצור חותמות למשרדים, ליצירה ולמסיבות

Share on Facebook
Tweet
השימוש בחותמות היה מקובל עוד במזרח הקדום ובסין העתיקה. כיום ייצור חותמות בשיטות מתקדמות מאפשר נגישות רבה ומחיר מוזל לעומת ימים עברו, כאשר אז היה מדובר בסממן של סטטוס ועוצמה. אך גם כיום, יש בנמצא דגמים מאוד יוקרתיים ומרהיבים לצד דגמים יחסית פשוטים, אפשר לומר יותר תכליתיים. להלן נסקור את השימושים הרבים שניתן למצוא בחותמות המודרניות, לרבות שימושים משרדיים ושימושים יצירתיים.


המורשים לחתימותעד לפני שנים לא רבות, הדואר היה כמעט מילה נרדפת לחותמות. את כל אותם דברי דואר וחבילות, גלויות ושנות טובות ושאר מעטפות וכל משלוח מבויל היה צריך להחתים. כיום, כאשר מכתבים הפכו לפחות נפוצים ובמקום בולים רגילים אנו מוצאים יותר ויותר מדבקות שאותן אין צורך להחתים, עובדי הדואר כבר לא ממש מחוברים לחותמות כבעבר. יחד עם זאת, לא ניתן לומר כי ייצור חותמות הפך לנדיר. נהפוך הוא.


באין ספור בתי עסק, באין ספור משרדים, החותמות נמצאות בשימוש אינסופי, אפשר בהחלט לומר גם יום יומי. סיבה חשובה שמובילה לכך הינה המבנה הפירמידלי של הארגונים המודרניים. כאשר ישנה היררכיה של בעלי סמכות ושל בעלי תפקידים, כאשר ישנה היררכיה של כאלה שהינם מורשי חתימה לעומת אחרים שאינם כאלה, עולה הצורך במגוון חותמות. ייצור חותמות לעסק מאפשר לכל אותם בעלי תפקידים ומורשי חתימה לסלסל את חתימתם ביחד עם החתמה אישית או מוסדית. בנקים, חברות ביטוח, משרדים כלכליים – בכל המוסדות הללו וגם בארגונים אחרים קיים תהליך מובנה של חיתום. בשלבים שונים של אישורים, בהוצאת אמצעי תשלום, באישור משכנתאות או הסכמי ביטוח – החתמה הינה שלב שלא ניתן לוותר עליו, גם כיום וככל הנראה גם לא בעתיד הקרוב.


החותמת לשימושים משפטייםמלבד העובדה כי ייצור חותמות הינו חיוני לבנקים, לחברות ביטוח ובמידה מסוימת גם, עדיין, לשירותי דואר, עולה כי החותמות חשובות גם למשרדים ולבעלי המקצועות החופשיים. בכל משרד עורכי דין, לא ניתן לעבור יום אחד ויחיד בלי החתמה של מסמכים ותזכירים. בכל משרד שבו יש תהליך של חתימה על חוזים, צפויה להתנוסס גם ההטבעה של חותמת. נוטריונים, מוסדות חינוך, עמותות – גם בהם החותמת נחשבת לאביזר הנמצא בשימוש שוטף, אך היא מצויה בהחלט לא רק במשרדים ולשימושים עסקיים ומשפטיים.


ליצירות, שעשוע וגם לאירועיםלא רק ייצור חותמות במקום הפך לתהליך הרבה יותר מהיר והרבה יותר מוזל. גם יצירת דיו ומוצריו וגם יצירת צבעים להחתמות הפכו למשהו נפוץ (כמעט אפשר לומר אפילו המוני). מכאן, קצרה הדרך לשימוש בחותמות לצרכי שעשוע ומשחק לילדים בכל בית.


אין הורה שלא מכיר את תופעת ההחתמות האהובה כל כך על ילדים. החותמות שיכולות לשמש ליצירה על גבי דפים לבים ובאותה במידה – יצירה בצבע על גבי הגוף, בעיקר על כפות הידיים אך לפעמים גם על הפנים ובאזורים אחרים. משחק בחותמות יכול להימשך שעות ארוכות, כאשר הילדים מקשטים את הדפים ומוסיפים כמיטב דמיונם.


בגני ילדים ובפעוטונים עשויים לחלק לילדים חותמות והן גם מקובלות כשי נחמד במסיבות. אפילו במועדונים נהוג להחתים את ידיהם של המבלים וכך גם לעתים במוזיאונים. וגם אומנים ידועי שם נוהגים לעשות שימוש בהחתמות כחלק מהיצירות המקובלות ובוודאי שגם האומנים הפופולריים עושים כן.


מתכננים מסיבה או אירוע מיוחד? גם לצורך כך ניתן להזמין חותמות, כאשר הללו לא יתבססו כמובן על לוגו שלעסק וגם לא על שמו של מורשה החתימה. במקרה זה, החותמת תכיל ברכה, למשל עם שמו של חוגג בר המצווה, ברכה לכלת בת המצווה או משפט לכבודו של הזוג שמתחתן, בשעה טובה.
בלוג > הדפסת מדבקות למגוון מטרות

הדפסת מדבקות למגוון מטרות

Share on Facebook
Tweet
לא רק ספרים או חוברות, חשבוניות או קבלות, כרטיסי ביקור או עלוני פרסומת נוצצים ניתן להזמין בבתי דפוס מעולים. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וציוד דפוס משוכלל, ניתן לבצע בקלות הדפסת מדבקות לזאת, למגוון רחב של מטרות.


את המדבקות ניתן להדפיס על גבי חומרים שונים, בהתאם לצורך, לרבות על גבי PVC איכותי. בצורה כזאת, מקבלים מוצר יוצא מהכלל, שהינו צבעוני ויפה וגם עמיד ביותר ולא מתקלף בקלות. התוצאה יכולה לשמש ליישום על גבי מגוון רחב של משטחים, לרבות זכוכית או אריחים, רהיטים או לוחות מודעות. גם על גבי מכוניות וכלי רכב מכול הסוגים ניתן ליישם את המדבקות האיכותיות, כאשר התנאי היחידי הוא שהמשטח יהיה חלק למדי ובעיקר – נקי.


להפוך את המכונית לפרסומת נוסעתאף כי מדבקות יכולות לשמש מעת לעת לשעשוע ולמשחק, הדפסת מדבקות יכולה להיות אפקטיבית ביותר גם לצרכי פרסום ולצרכים עסקיים מגוונים. בתי דפוס המתמחים בכך יכולים להיעזר בציוד חיתוך מדויק לשם קבלת מדבקה בצורה נבחרת, לפי דרישה. חברות ועסקים רבים כבר גילו כי המכונית שבה נעשה שימוש להסעת עובדים, לאספקת הזמנות ומשלוחים או לכל מטרה אחרת יכולה לשמש כשלט פרסום נייד. הרי בין כה וכה המכונית נמצאת בחוץ, בדרך או בחניה והיא חשופה לעיניים בוחנות ומדוע שלא להיעזר בה כדי לרומם את שם העסק? ניתן להזמין סט שלם של מדבקות, שיעטרו עד מהרה גם צי גדול של כלי רכב, לרבות מכוניות, משאיות, אופנועים. זוהי דרך זולה ונגישה לפרסום, כאשר ניתן להוסיף טלפון, כתובת מייל או לוגו להשלמת התמונה.


מדבקות לחלון הראוה או למשרדאנחנו עדיין נבקש להישאר בעולם הפרסום העסקי, אך נציג אפשרות שונה להיעזר במדבקות לקידום העסק. הדפסת מדבקות עגולות יכולה להיות אידיאלית כאשר מדובר בחנות בעלת חלון ראוה. על גבי מדבקות ניתן להדפיס מידע לגבי החנות, סחורה הנמכרת במבצע, הצעות מיוחדות ללקוחות. ניתן להדפיס סלוגן מושך וכל צורה או משפט שיעזרו למשוך את העין.


גם אם אין מדובר בחנות כי אם במשרד, ניתן להיעזר במדבקות והפעם – ליישום על גבי דלת או בכניסה למשרד. הדפסת מדבקות ויניל במקרה זה יכולה להיות תחליף לשלט יקר שמזמינים במיוחד. ניתן להזמין מדבקות שייראו ממש כמו שלט, עם אפשרות לסגנון הדומה לתלת ממד. וגם אם לא מעוניינים שתתנוסס לה מדבקה על הדלת, עדיין יש אפשרות להפוך את המדבקה לדבר מה בעל ערך מבחינה של אווירה עסקית. מדבקות לוגו יכולות להוסיף הרבה חן וסגנון, כאשר ממקמים אותן בנקודות מפתח – בחדר קבלה, באולם ישיבות. ניתן לפזר מדבקות נפלאות שעליהן מתנוססים משפטי מפתח עסקיים או ביטויים מעוררי השראה.


לקשט את הבית – בשיא הקלילותעוד שימושים עסקיים מגוונים ניתן למצוא במדבקות, למשל כאשר מחלקים אותן ללקוחות ולצרכי קידום מכירות. אבל יש בהחלט אפשרות להכניס אותן גם הביתה, לשימושים שונים לגמרי. הדפסת מדבקות בשחור לבן אומנותי או בצבע יכולה להוות תחליף ראוי להשקעה בשיפוץ. יש בנמצא מדבקות קיר ייחודיות וגדולות, מכל עולמות התוכן שניתן להעלות על הדעת. ניתן להזמין מדבקה ועליה מתנוססת מכונית ספורט או לוגו של קבוצה אהובה. ניתן לזמין מדבקה ועליה יודפסו דמויות משעשעות לחדר הילדים, פיות, אבירים, דמויות לגו, דובונים או פרפרים. ישנם עיצובים ופורמטים שיכולים בהחלט להתאים גם לחדר האורחים, לחדר ההורים, לחדר הרחצה או לסלון. ניתן להזמין מדבקות שעליהם מתנוססים אתרים שונים בעולם, קריקטורות משעשעות, אמרות שפר או בדיחות. וגם לאירועים ניתן לעשות בהן שימוש, בדגמים קטנים ונאים שיחולקו לאורחים.
בלוג > הדפסת חשבוניות - למי זה כדאי ואף עדיף על חשבוניות באינטרנט?

הדפסת חשבוניות - למי זה כדאי ואף עדיף על חשבוניות באינטרנט?

Share on Facebook
Tweet
המחשבים שנכנסו לחיינו בסערה הביאו לשינוי בכל תחום ותחום ובפרט – עבור עסקים. לא פחות מכך, יצרה גם רשת האינטרנט תהפוכות וטלטלות בלתי מבוטלות. ואנו לא מדברים אך ורק על חנויות מקוונות ואתרי מכירות שממשיכים לצוץ חדשות לבקרים. אנו מדברים גם על נושאים כמו הדפסת חשבוניות או קבלות. אך מסתבר שבכל מהפכה, יש כאלה שעדיף להם להמשיך לפעול בשיטות המקובלות מימים ימימה. וכמו שיש חנויות שלעולם ימשיכו לפעול כפי שהן, ולא אונליין, כך גם לגבי הדפסת קבלות וחשבוניות. יש כאלה שעבורם – זה עדיף בהרבה, שכן אף פתרון אינטרנטי מקוון לא יהיה מוצלח.


הדפסת חשבוניות – מהן העובדות?הרבה מאוד עסקים כבר הבינו כי חיוני שגם להם יהיה אתר אינטרנט וגם להם כדאי לבצע מהלכי שיווק מקוונים. אבל כאשר מדובר על הדפסת חשבוניות, כאשר מדובר בפנקסים של חשבוניות ומסמכים נוספים, חשוב להכיר את העובדות. ומהן העובדות? ללא כל ספק תחום הדפסת החשבוניות לא נעלם גם בעידן שבו אפשר להוציא את החשבוניות באינטרנט. מי שיפנה לעסקים באופן מזדמן ואקראי יגלה כי ברבים מהם ממשיכים להזמין הדפסת קבלות ופנקסים ממש כפי שממשיכים להזמין הדפסה של כרטיסי ביקור או עלוני פרסום. כך, במבחן התוצאה ובמבחן המעשה, אין ספק שהאינטרנט לא מתאים לכולם.


רוצים משהו מוחשיאז למי כדאי ואפילו עדיף להמשיך עם הדפסת חשבוניות על פני מעבר לפתרונות באינטרנט? קודם כל, זה חשוב מאוד לכל עסק, לכל מנהל ולכל חברה שרוצים או זקוקים למשהו מוחשי, חשבוניות או מסמכי עסקה שניתן לגעת בהם, לממש ביד. ומסתבר שיש לא מעט כאלו. אחרי הכל, גם אלה שחשבו כי ספרים מקוונים יעלימו את הספרים המודפסים נוכחו לדעת כי רשתות הספרים ממשיכות לשגשג. יש עדיין אנשי עסקים וגם הרבה מאוד לקוחות שרוצים לקבל חשבונית או קבלה באופן מסורתי, מוחשי.


מחפשים את הנוחותמתי עוד הדפסת חשבוניות תהיה כדאית ועדיפה? למשל, לכל עסק, לכל חברה ולכל עצמאי שעבורם – זהו הדבר הנוח ביותר. מסתבר כי במקרים רבים, הוצאת חשבונית או קבלת נייר תהיה נוחה יותר לעומת התעסקות במייל באופן אינסופי. האם כל עסק זקוק לקופה רושמת, למשל? אין ספק שיש עסקים שמדובר עבורם בהוצאה מיותרת שרק יוצרת סרבול.


עצמאיים, רופאים, חדרי כושר קטנים, חנויות מכל הסוגים – כל מי שעבורו נוח יותר להכין קבלה רגילה, לא ירצה לסרבל לעצמו את החיים. כאשר לקוח מזמן נכנס, קונה וצריך קבלה, הוא לא רוצה לקבל אותה במייל. הוא צריך אותה כאן ועכשיו, מיד וביד. מכון כושר שגובה כסף מלקוח פעם או פעמיים בשנה הרי סתם ייצור לעצמו עבודה מיותרת ופרוצדורה לא נוחה אם יתחיל לשלוח מייל של חשבונית. כך, מי שנוח לו עם חשבוניות מודפסות ומי שצריך להעניק ללקוח משהו מוחשי – לא יוותר על מסמכי עסקה מודפסים.


אסמכתא מודפסת וסוכנים עסקייםלמי עוד כדאי להישאר בדרך המסורתית, של קבלה או חשבונית מודפסת? למי לא כדאי להשתמש בחשבוניות שבאינטרנט? ללא ספק, כל מי שלא משתמש במחשב באופן שוטף וקבוע לאורך יום העבודה, שימוש באינטרנט לצורך חשבונית או קבלה לא יהיה אפשרי או סתם יסרבל את העניינים. גם לאנשי מכירות או סוכנים שמגיעים ללקוחותיהם - אין כל טעם לוותר על חשבונית או כל אסמכתה מודפסת אחרת. האסמכתא שמגישים מיד ללקוח, עם חתימת חוזה ועם קבלת תשלום או מקדמה כמעט תמיד תהיה מודפסת.


בלוג > האם יש דבר כזה "יותר מדיי חותמות לעסק" בכלל?

האם יש דבר כזה "יותר מדיי חותמות לעסק" בכלל?

Share on Facebook
Tweet
אם נסתכל על מכלול העסקים הפועלים בארץ, נראה כי מדובר במספר עצום של סגנונות, בענפים ובתחומים שונים. יש עסקים שעוסקים בייצור ויש כאלה שעוסקים במתן שירותים. יש חנויות ומוסכים וסדנאות ועסקים מקומיים קטנים או תאגידים גדולים וחברות רב לאומיות. לכל אותם העסקים, כמעט ללא יוצא מן הכלל, נחוצות חותמות. יש עסקים המזמינים חותמת לעסק מן הסוג הרגיל ויש כאלה שמעדיפים דגמים בעיצוב אישי, שהותאמו במיוחד. כמה צריך להזמין, בעצם? האם ניתן להזמין יותר מדי או ש"כל המרבה הרי זה משובח"?


למה משמשות חותמות?לפני שנוכל לענות על השאלה האם יש דבר כזה, כמו חותמת לעסק שהיא מיותרת, חשוב להבין מה בעצם הן משמשות? מדוע בכלל כל אותם העסקים נדרשים להן? אם נשאל פקידים, מנהלים, בעלי עסקים, נראה כי חותמות משמשות לכמה שימושים מרכזיים. באמצעותן, למשל, דואגים עסקים גדולים שכל תשלום גדול, בשיק, יעבור דרך גורם המוסמך לכך. מנהל או בכיר, איש כספים של העסק או מורשה חתימה יחתום בחתימת ידו ויצרף גם החתמה רשמית. אך לא רק לביצוע תשלומים גדולים נעשה שימוש בחותמת.


יש עסקים המזמינים עיצוב חותמות אישי גם מטעמים שווקיים, תדמיתיים ומטעמי מיתוג. מסמכים עסקיים המועברים לגורמי חוץ, הצעות מחיר ללקוחות, מסמכים כגון הזמנת עבודה, חשבוניות, קבלות וכיוצא בזה – כולם מוחתמים על מנת להעיד על אותנטיות. תוך כדי כך מקבל העסק נראות מקצועית ומכובדת.


חותמת לעסק – חיוני לכל דרגות הניהולבין אם אתם משתמשים בחותמת רגילה ובין אם בעסק שלכם נהוג להשתמש במשהו יותר מתוחכם, חותמת בעיצוב אישי, כמה חותמות תצטרכו? כמובן, זו שאלה הנשענת על גודל העסק ועל סוג העסק. אבל באופן כללי, אין ספק שכל מי שנושא בעמדת מפתח ועל מי שנושא בתפקיד ניהולי יצטרך בשלב זה או אחר שתהיה בהישג יד חותמת באיכות גבוהה. אם זהו עסק קטן, ובו מנהל אחד ושני עובדים, הרי שלכל הפחות המנהל עצמו יצטרך חותמת. אם זוהי חברה בינונית, ובה עשרות עובדים ועשרה מנהלים, חלקם בכירים וחלקם זוטרים, הרי שעשרה לפחות תהיינה נדרשות. חותמת לעסק לכל מנהל, ללא יוצא מן הכלל. אפילו אם ישנו מנהל שלא יבצע החתמות שונות על בסיס יומי, הרי שמפעם לפעם יהיה צורך בכך.


הן דרושות גם לעובדיםאמנם חותמות דרושות ללא ספק למנהלים, למנכ"ל, לסמנכ"ל, למנהלי שיווק ומכירות, למנהלי ייצור ולמנהלים נוספים בדרגות הביניים, אבל חותמת לעסק לא נדרשת אך ורק לבעלי תפקיד ניהולי. עובדים מן השורה, בתפקידים שונים, עשויים להידרש גם הם לכל מיני חותמות, בהתאם לתפקיד ולמשימות. למשל, אנשי כספים, עובדים ששולחים דיוור ללקוחות או מתעסקים בהפקת דוחות ומסמכים. ישנן חברות שבהן, כאשר מנהל לא נמצא, חותם בשמו על מסמכים שונים בעל תפקיד זוטר יותר. גם כחלק מניהול משרד או מחסן יש צורך להחתים מסמכים, כך שגם עובדי לוגיסטיקה ופקידים עשויים להידרש לחותמת אחת לפחות לכל אחד.


אם נרצה לסכם, הרי שלא ניתן לומר שכל העסקים ישתמשו באותו מספר של חותמות, וככל שהחברה גדולה יותר, כך מספרן יהיה רב יותר. עם זאת, אין ספק שלא שכדאי שרק לבעל העסק ולמקורביו או רק למנהלים הבכירים יהיו חותמות בהישג יד. ללא ספק, מומלץ כי גם לעובדים פחות בכירים, עובדים מן השורה, מורשי חתימה, לפקידים שונים ואחרים תהיה חותמת בהישג יד. כך מנהלים חברה מסודרת ובנוסף – יש בכך כדי ליצור רושם של חברה גדולה ורצינית מאוד.
בלוג > ציוד אומנות - על איכות של אילו כלים אפשר להתפשר ועל אילו לא כדאי?

ציוד אומנות - על איכות של אילו כלים אפשר להתפשר ועל אילו לא כדאי?

Share on Facebook
Tweet
בין אלה שעוסקים באומנות ניתן למצוא ציירים, פסלים ואומנים רב תחומיים מקצועיים לצד חובבים. ציוד אומנות עשוי להידרש לסטודנטים במוסדות להשכלה גבוהה מחד אך גם לתלמידי בתי הספר מאידך. להלן נראה על איכותם של אילו כלים אפשר להתפשר ועל אילו זה לא יהיה כדאי.

ציוד אומנות – על מה נצייר היום?

אומנות שבה עוסקים רבים, הן בהקשר המקצועי והן בהקשר הבלתי מקצועי הינה הציור. ללא ספק ציוד אומנות מרכזי ביותר הינו אותם החומרים שעליהם מציירים. אנו אומרים חומרים ולא דפי נייר, למשל, שכן חנות אומנות יכולה להציע גם כלים חיוניים שאינם רק צבעים או עפרונות לרישום אלא גם בדי ציור.
בדים לציור שעל איכותם בשום פנים לא כדאי להתפשר יהיו בדי קנבס. בדים כאלה נדרשים לאומנים מקצועיים, לסטודנטים לאומנות במוסדות להשכלה גבוה, לסטודנטים לעיצוב וכן לחובבים ברמה גבוהה. אמנים רציניים, בלתי מתפשרים, לא יוותרו על בד קנבס המתוח על גבי מסגרת עץ. למותר לציין כי לא רק בד קנבס משמש לצורך ציור. יש בנמצא גם פנקסים, דפדפות או בלוקים מיוחדים שעליהם ניתן לצייר.
כאשר מדובר ברישום טיוטות, למשל, אפשר להתפשר על איכות הנייר. במידה ומכינים תיק עבודות שכולל ציורים או איורים – כאן לא כדאי להתפשר. על מנת שהציורים יעניקו את הרושם הרצוי בבתי ספר לאומנות, אצל מעסיקים או לקוחות (כאשר מדובר במשרדי פרסום או חברות לגרפיקה), כדאי להשקיע יותר – בדפים איכותיים לציור ולרישום. כדאי להוסיף ולומר שאם דרושים דפים לציור בצבעים שונים – כגון צבעי מים או אקריליק, כדאי לבחור בבלוקים איכותיים המתאימים לכך במיוחד.

עפרונות, צבעים וטושים

לא רק בד קנבס או דפדפות או בלוקים לציוד מהווים ציוד אומנות הכרחי. יש צורך לרכוש גם צבעים, עפרונות, טושים וכיוצא בזה. אם מדובר ברישומים שאדם מבצע להנאתו, אין כל בעיה לבחור בעפרונות רגילים וכאשר מציירים למען הכיף בלבד, צבעים פשוטים וטושים לא ממותגים יכולים להספיק. יחד עם זאת, אם רוצים איורים וציורים ברמה גבוהה, כחובבים או כמקצועיים, הרי שהתמונה משתנה.
באיכותם של עפרונות לרישום או צבעי פחם אסור לזלזל. יש בנמצא פחם מיוחד לרישום וכדי לאפשר עבודה נוחה במיוחד ניתן לרכוש בדרגות שונות של רכות או קושי. בהשקעה לא רבה במיוחד ניתן למצוא עפרונות רישום טובים מאוד המבוססים על גרפיט. בחנויות מתמחות כגון ארטא ניתן למצוא גם צבעי פסטל באיכויות שונות. עבור תלמידי בתי הספר, שאינם לומדים במגמת אומנות, גם הצבעים הרגילים יעשו את העבודה. עבור המקצוענים יש בנמצא סטים של צבעי פסטל איכותיים, כאשר מספר הגוונים בתוך כל סט גדול בהרבה מהמקובל.

לפעמים אפשר להתפשר

יש עוד מגוון רחב של פריטי ציוד אומנות שיכולים לשמש תלמידים, סטודנטים, חובבים, יוצרים, גרפיקאים או אמנים. כאשר יוצרים באומנות רב תחומית, אם יש צורך בחומרי הדבקות, הרי שלצד דבק איכותי שלא יאבד את אחיזתו ניתן למצוא גם אקדחי דבק ייעודיים. לאומנים ויוצרים כדאי להחזיק בהישג יד מנקב ניטים איכות וסכיני חיתוך, אך הם בהחלט לא חייבים להיות היקרים ביותר.
ציירים מקצועיים יוכלו להיעזר בצבת מיוחדת למתיחת בדי ציור איכותי, אך מכחולים לצרכי תרגול בהחלט יכולים להיות מאיכות בינונית. ובמה עוד ניתן להתפשר? למשל, לא חייבים לרכוש מחקים באיכות הגבוהה ביותר. חומרי יצירה וכלים שישמשו את תלמידי הגן או בתי הספר בצעדיהם הראשונים ביצירה אינם חייבים להיות יוקרתיים. גם מספריים, סלוטייפ ועזרי יצירה פשוטים ניתן לרכוש במחירים נמוכים.
בלוג > מדבקות אותיות - הטרנד החדש שיקשט לכם את המקום!

מדבקות אותיות - הטרנד החדש שיקשט לכם את המקום!

Share on Facebook
Tweet
בזכות התקשורת שהפכה את כל העולם לכפר קטן וגלובלי, טרנדים אופנתיים ועיצוביים שהתגלו במקום אחד מגיעים במהירות גם למקומות אחרים בעולם. טרנד חדש ומרענן במיוחד שהגיע בעת האחרונה מחו"ל גם לארצנו הקטנטונת מבוסס על מדבקות אותיות. באמצעות אותיות מרהיבות, במיני גופנים ובכל מיני צבעים, תוכלו לקשט לכם את המקום בכל דרך שנראית לכם. מבחר העיצובים עצום, מבחר הסגנונות בלתי נדלה, והאפשרויות – פשוט אין סופיות. משעמם לכם בעיניים? הטרנד החדש יסדר לכם לוק חדש מסביבכם.

מדבקות אותיות – עיצוב חדש ברגעים ספורים

לא צריך להיות מעצב פנים מוסמך בכדי לשים לב שדרושה דרך חדשה לקשט את הסביבה הקרובה אליכם. זה יכול להיות הבית שלכם, הדירה של ההורים, חדר הילדים. זה יכול להיות המשרד ובעצם כל מקום אחר שאותו תוכלו לקשט – ובקלות.
מדוע מדבקות אותיות הפכו לטרנד עיצובי כל כך לוהט? מהו סוד הקסם שלהם בעולם מהיר כל כך, שבו כולנו מחפשים גירויים חדשים? סוד הקסם, מלבד העיצוב הנהדר נשען על כך שניתן בקלות להזמין הדפסת מדבקות ולעצב את סביבתכם מחדש ברגעים ספורים. אם בעבר ההתחדשות בצבעים ובצורות חדשות הצריכה רכישה של צבע, רולר, מברשות ושבלונות ולאחר מכן יצירת צורות ואותיות צבעונית, היום זה הרבה יותר מהיר ונוח. הזמינו את המדבקות בעיצוב שנראה לכם ופשוט – הדביקו במקום הרצוי. מלאכה של דקות ספורות והסביבה שלכם מקושטת!

מתגו את המשרד בכל דרך שתרצו

לא רק את הסביבה הביתית, את הסלון או את חדר הילדים ניתן לקשט להפליא באמצעות מדבקות אותיות. עוד לפני שנרחיב על כך, נרצה לספר כי ניתן להזמין במיוחד מדבקות לעסק שיעזרו לכם ליישם עיצוב מרהיב ומיתוג שעולה לכם בזול ונראה מושקע ויוקרתי.
איך תוכלו להשתמש במדבקות כדי למתג, לקשט או לפרסם? למשל, צרו באמצעות אותיות סיסמא קליטה ומשעשעת. צרו משפטים שהם למעשה הצעות שיווקיות עבור לקוחות ומתעניינים. יש לכם חלון ראווה? תוכלו להדביק עליו כל מודעה, כל אמרת שפר, כל רעיון שיעזור לכם למשוך את עיניהם של הלקוחות באופן צבעוני ויפהפה. תוכלו גם לבחור ציטוטים מלאי השראה שיתנו לעובדי המשרד מצב רוח טוב ורוח מוטיבציה ותוכלו גם לשלב בין איורים או מדבקות מעוצבות לבין כיתוב באותיות.

פתרון מרהיב והשראה לכל בית

באמצעות מדבקות אותיות נפלאות תוכלו לקשט להפליא גם את הסביבה הביתית. כל מה שמצוי בסביבתנו משפיע על מצב רוחנו, אז למה לא להפוך את הסביבה האישית שלנו למשהו צבעוני, מרומם ומלהיב? בחרו אותיות שיצרו עבורכם משפטים מלאי עוצמה, נותני מוטיבציה או משפרי מצב רוח. צרו משפטים שיגרמו לכם בוקר טוב, אחלו לעצמכם או לבני משפחתכם את מיטב האיחולים, שתרצו בכל יום מחדש. בחרו משפטים היסטוריים, ברכות אישיות, מילות של חיבה או אהבה. קשטו את הבית, קשטו את החדרים, הפתיעו את הילדים וגם את עצמכם, עם תוצאות מקושטות במיוחד.

גם לרכב שלכם מגיע

לא רק לבית, לעסק, למשרד, לחדר הישיבות או לחלון הראווה מגיע להתחדש ולהתקשט עם אותיות מודבקות באיכות גבוהה. גם לרכב שלכם מגיע, ולא משנה אם הוא ספורטיבי או משפחתי. רכב משפחתי או משאית, אופנוע או רכב שליחויות – בכולם תוכלו למצוא מקום לכמה אותיות, בהרכב מנצח. ואם מדובר במכונית של העסק, אל תהססו – פרסמו. רוצים למכור את הרכב? באמצעות מדבקות ואמרה משעשעת תקבלו יותר פונים ויותר מהר. אז זכרו – ניתן לקשט במדבקות הצבעוניות והעמידות את כל מה שתרצו.


בלוג > הדפסה לעל שמשונית - ככה תגרמו לעסק שלכם לבלוט!

הדפסה לעל שמשונית - ככה תגרמו לעסק שלכם לבלוט!

Share on Facebook
Tweet
עסק שרוצה לבלוט לא יכול להיות נחבא אל הכלים ומצטנע. למרות שענווה נחשבת לתכונה אנושית ראויה לציון, בעולם העסקי זהו מתכון שלא יוביל אתכם לשום מקום. אם גם אתם מבינים שעסק צריך למשוך את העין, אם גם אתם מבינים שעסק צריך לפרסם את עצמו - הדפסה על שמשונית היא הפתרון עבורכם. זו דרך בעלת גמישות נפלאה נראות מצוינת ומחיר נוח להפליא, ככה תגרמו לעסק שלכם לבלוט!

הדפסה על שמשונית בכל גודל הרצוי לכם

יתרון חשוב ביותר שניתן למצוא בשמשוניות הינו שניתן להזמין אותן בכל גודל שרוצים. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שנקראת דפוס דיגיטלי, אין כל בעיה ליצור שלט מרהיב בגודל עצום, אפילו כזה שיתפוס גודל של בניין שלם. יחד עם זאת, הדפסה על שמשונית יכולה להתבצע גם בגדלים סטנדרטיים יותר, כך שניתן למקם את יריעת השמשונית מעל חנות, לתלות על גבי גדר ובכל גודל רצוי שתחפצו. כל שטח שהינו פנוי וניתן לניצול, ניתן לנצל אותו למטרת פרסום. את השמשונית ניתן להתקין גם ככיסוי פרסומי על גבי משאית ואף לעשות בה שימוש גם כאמצעי הצללה משלים, פרסום בתצוגות, בקרבת העסק שלכם או במיקום אחר לגמרי.

קבלו שלט מרשים ועמיד

אף אחד לא רוצה להשקיע כסף באמצעי פרסום טוב, אך גם כזה שלא נראה מושלם ולא מחזיק מעמד למשך תקופה ארוכה. גם מבחינה זו הדפסה על שמשונית תספק לכם את המענה הרצוי. מהי בעצם שמשונית מודפסת? מדובר ביריעה דקה למדי, אך גם חזקה להפליא ועמידה. זהו חומר המשלב רשת חזקה וצפופה שעשויה חומרים חזקים ואיכותיים כגון פוליאסטר וזאת עם שילוב PVC.
מצד אחד, זו יריעה גמישה, בעלת יכולת מתיחה טובה מאוד. מצד שני, זו יריעה חזקה שלא תיקרע בקלות גם אם יופעל כנגדה כוח רב בשל רוח חזקה או חיכוך. זהו מוצר פרסומי עמיד, בעל תכונות השומרות עליו לאורך זמן גם במזג אוויר קשה – שמש, גשם, רוח. אחרי הכל, מחומר זה ניתן להכין גם פתרונות הצללה ייעודיים. מחפשים דרך לפרסום אפקטיבי שנראה חדש ומרשים לאורך זמן? מצאתם.

צבעוניות נפלאה והפרדת צבעים גבוהה

במה טמונה היכולת של השמשונית לתפוס בקלות את העין? כיצד הדפסה על שמשונית תגרום לעסק שלכם לבלוט למרחוק? בזכות העובדה שניתן להשתמש בטכניקות מתקדמות של דפוס, כגון דפוס דיגיטלי, התוצאה המתקבלת תהיה כרזה פרסומית בעל צבעוניות נפלאה והפרדת צבעים גבוהה.
תוכלו להדפיס על גבי השמשונית כל דבר שתחפצו – גרפיקה מדהימה, ציורים מכל הסוגים, תצלומים. מקובל מאוד להדפיס לוגו, סיסמת פרסומת, משפט שמושך את העין. ניתן להוסיף גם הוראות הכוונה, שיובילו את הלקוח שלכם בדיוק למקום שבו אתם נמצאים. פרסמו את הטלפון שלכם, את המייל, את כתובת העסק. תכננו בשיתוף אנשי הדפוס המקצועיים כרזה נפלאה, שכל מי שמביט בה לא נשאר אדיש.

פתרון זול, נייד וגמיש

בשלב זה, כאשר כבר ברור שהשמשונית מהווה פתרון מעולה, צבעוני ואפקטיבי של פרסום לעסק, כדאי להקדיש כמה מילים על עלויות. לעומת פתרונות של פרסום ושילוט אחרים, ההדפסה על גבי השמשונית נגישה במחיר הרבה יותר נוח. אם נשווה למשל שלט על מנורות או שילוט על קונסטרוקצית מתכת, נראה כי לשמשונית אין מתחרים. זו דרך זולה מאוד ביחס לתוצאות. כמו כן, יש לזכור כי מדובר בפתרון לא רק זול אלא גם נייד וגמיש. העסק עובר למקום חדש? פשוט מורידים את השמשונית ולוקחים אותה לכתובת החדשה שלכם.


בלוג > ייצור חותמות במקום - כי אין סיבה שתחכו יותר

ייצור חותמות במקום - כי אין סיבה שתחכו יותר

Share on Facebook
Tweet
פתיחת עסק חדש, וכלל לא משנה מהו התחום שבו פועל העסק או המיקום הגיאוגרפי שלו או מספר העובדים, מחייב את הבעלים להקדיש זמן ומחשבה לאינספור פרטים ולקבל המון המון החלטות, קטנות כגדולות. במצב שכזה אך טבעי שיהיו מרכיבים שיידחקו לשוליים ואולי אפילו אל מחוץ לטווח תשומת הלב, ובמיוחד כשמדובר בעסק ראשון שמקים אותו אדם והוא עדיין חסר ניסיון ואולי גם נרגש באופן מיוחד. דוגמה מצוינת לפריט שכזה היא חותמות. כשעוסקים בנושאים כמו קבלת רישיון עסק, שיווק ופרסום, רכישת ציוד מסוגים שונים, עיצוב משרד וכו', קל לחשוב שהחותמת אינה קריטית שהרי לכאורה מדובר בפריט שהעסק יכול להתנהל גם בלעדיו, לפחות בתחילת הדרך, אבל כדאי לדעת שלפעמים דווקא הדברים הלכאורה שוליים מייצרים רושם משמעותי ולא בכדי נהוג לומר שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, שכאמור השפעתם עשויה להיות גדולה - וגם חותמות לעסק הן פריט שכזה.

למה בכלל צריך חותמות לעסק?

כל עסק מייצר מסמכים שונים ובפרט חשבוניות מסוגים שונים והזמנות (של עבודות, ציוד או חומרי גלם). על-מנת לתת תוקף לכל מסמך שכזה, כדאי מאוד שלעסק תהיה חותמת, ולא סתם חותמת אלא כזו ייחודית שקשה עד בלתי אפשרי לזייף, ובהתאם רק מסמך שנחתם באותה חותמת שהעסק בחר לעצמו יהיה מסמך תקף ומחייב (שהרי מן הסתם לא תרצו לקבל למשל סחורה שלא הזמנתם ואינכם זקוקים לה רק כי מישהו זייף מסמך הזמנה, וישנן כמובן עוד דוגמאות רבות לנזק שעלולים לגרום מסמכים מזויפים). סיבה נוספת היא שעסק שמצויד בחותמת ראויה משדר מקצועיות ורצינות, איכויות שתמיד מתקבלות בהערכה ע"י הלקוחות, ובפרט הן חשובות כשמדובר בעסק חדש שעדיין לא ביסס לעצמו מוניטין וסביר להניח שגם לא קהל לקוחות נאמן - ויצירת רושם ראשוני חיובי הינה קריטית כדי לצאת לדרך ברגל ימין.

מה כוללת חותמת?

האפשרויות של ייצור חותמות בימינו רבות ומגוונות, וניתן להכין בעצם כל חותמת שתרצו: אופציה אחת היא רק שמו של העסק, אופציה אחרת היא שם העסק ולצידו מספר העוסק המורשה, ישנם כאלה שמבקשים לצרף גם כתובת ועוד אפשרות שמעשירה את החותמת והופכת אותה גם לקשה יותר לזיוף וגם למרשימה יותר היא לוגו (ובפרט אם מדובר בלוגו מעוצב היטב שמשקף נאמנה את העסק).

חותמות במקום - כדי שלא תבזבזו זמן יקר

פתיחת עסק חדש, ובעצם גם ניהול עסק ותיק, כרוכה כאמור באינספור פעולות שכל אחת מהן באופן טבעי כרוכה בהשקעת זמן בלתי מבוטל, ובאופן כללי כל בעל עסק יספר לכם שהדבר שהכי חסר לו הוא זמן - כשמייצרים חותמות במקום אתם חוסכים זמן יקר ומקבלים מיד את החותמת הרצויה לכם בלי להידרש להגיע פעמיים למכון ההעתקות. בהקשר זה כדאי לזכור את המשוואה "זמן = כסף" כך שחותמות על המקום גם חוסכות לכם כסף ולא "רק" זמן.

מגוון צבעים, שלל גדלים

ייצור חותמות, ובפרט כשמדובר על חותמות במקום, מחייב מקצועיות וניסיון - כדי שכל חותמת וחותמת שנמסרת לבעל עסק כזה או אחר תהיה איכותית לחלוטין (שהרי אם החותמת אינה איכותית והחתימה על המסמך נראית דהויה או שהדיו בה נמרח, הרושם המתקבל הוא מזלזל והדבר עלול אפילו לפגום בתדמית העסק). בנוסף נדרשת מהחותמות עמידות גבוהה, כך שהן ישרתו את העסק שלכם ואתכם לאורך שנים רבות ולא תצטרכו להגיע אחרי מספר חודשים לרכוש חותמת חדשה. עוד כדאי לדעת שבימינו ייצור חותמות מתבצע בשיטות מתקדמות שמאפשרות לכל אחד ולכל אחת לבחור חותמת בדיוק לפי טעמו, בשלל גדלים ובמגוון רחב של צבעים.
בלוג > שירותים שמציע בית דפוס קדימה

שירותים שמציע בית דפוס קדימה

Share on Facebook
Tweet
גם בעידן הדיגיטלי שבו חלק גדול מהעולם נמצא באינטרנט, ומגיע אלינו דרך מסך כזה או אחר, עדיין נדרשים שירותיו של בית דפוס - ולמעשה בימינו בתי הדפוס השתכללו מאוד ומציעים מגוון רחב של שירותים.

פלוטים

שירות אחד שמציע בית דפוס קדימה מיועד לאדריכלים, מהנדסים וקבלנים, וכן למעצבים, גרפיקאים ואמנים, ובעצם לכל מי שזקוק מסיבה כזו או אחרת להדפסות גדולות במיוחד, כשלמשל תוכניות בנייה או שרטוטים גדולים מחייבים זאת. הדפסות שכאלה מחייבות אבזור איכותי במיוחד, שכן תוכנית בנייה למשל חייבת לא רק להיות מודפסת על נייר גדול אלא גם להיות מדויקת לחלוטין, ורק מדפסת פלוטר מתקדמת שמסוגלת לרדת לפרטי פרטים ולשרטט כל צורה וכל מוטיב ללא רבב תספק את צרכי המהנדסים, האדריכלים והקבלנים.

פוסטרים

במקרים רבים ישנו צורך בפוסטרים גדולים, ובעיקר כמובן למטרות פרסום. הגודל של הפוסטר מחייב לא רק עיצוב מושקע אלא גם ביצוע מוקפד של ההדפסה עצמה כדי שהתוצאה תיראה בדיוק כפי שרציתם ואפילו מרהיבת עין יותר - רק בית דפוס בעל ציוד משוכלל, ולא פחות חשוב, ניסיון מגוון מאוד, יכול להבטיח פוסטרים איכותיים בכל גודל ותמיד לקיים את ההבטחה.

שמשוניות

עוד דוגמה להשתכללות של בתי דפוס במאה ה-21 היא הדפסה על שמשוניות וזהו עוד שירות שמספק בית דפוס קדימה. האפשרות להדפיס כמעט על כל דבר - מספלים דרך חולצות וכלה בפתרונות הצללה גדולים כמו שמשוניות - היא תוצר של טכנולוגיות חדשניות והתקדמות של ממש אשר הינה הכרח המציאות בעידן הדיגיטלי שבו אנחנו חיים. בדומה להדפסת פוסטרים ופלוטים, גם הדפסה על שמשוניות מחייבת הקפדה על כל פרט ופרט, שכן לנוכח קנה המידה הגדול של המוצר הסופי, כל טעות ולו הקלה ביותר תתבלט לעין ותצרום, כך שבסופו של דבר השמשונית לא תמלא את ייעודה (שלרוב הוא שיווקי). במרבית המקרים ההדפסה משלבת טקסטים ותמונות, וחשוב מאוד שגם אלה וגם אלה ייראו מושלם, הן מטווח קרוב יחסית והן מרחוק, ועוד דגש מרכזי של הדפסה על שמשוניות הוא העמידות לטווח ארוך, ולשם כך מומלץ שגם השמשונית עצמה תהיה איכותית וגם ההדפסה תתאפיין ברמה גבוהה במיוחד כדי שלא תדהה תוך זמן קצר.

למינציה

למינציה היא שירות יקר ערך של בית דפוס אשר נועד להגן על מוצרי נייר ולהבטיח עמידות מקסימלית לטווח ארוך. בפרט מונעת הלמינציה התקמטות של ניירות כאלה ואחרים, וכן לכלוך וכתמים על גבי הטקסט, כך ששירות זה מתאים בעיקר כשרוצים להגן על מסמכים חשובים - כרטיסי ביקור, תעודות יקרות ערך, מסמכים רשמיים, פולדרים, שלטים, אריזות ועוד. הלמינציה מתבצעת ע"י עיטוף הנייר בציפוי דק וחזק על בסיס פלסטיק, והדגש העיקרי בעבודה איכותית הוא רמת גימור גבוהה, כך ש למינציה תהיה חלקה ונטולת קמטים ותגן היטב על הניירות בלי שתהיה מורגשת.

סריקות

בית דפוס קדימה לא רק מדפיס מגוון רחב של מוצרים אלא גם יכול לסרוק כמויות גדולות מאוד של מסמכים תוך זמן קצר מאוד, ובעצם לאפשר לכם לעבור לעידן הדיגיטלי בנוחות וביעילות. בפרט מתאים שירות הסריקות לחברות ומשרדים שמעוניינים לגבות כמות גדולה של מסמכים כך שיוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאף מסמך יקר ערך לא ילך לאיבוד, ובנוסף ניתן בזכות סריקת כל המסמכים הקיימים להפסיק לאחסן את כל הניירת האינסופית אלא רק את החלק שבאמת חובה לאחסן גם כעותק פיזי, ובכך לחסוך מקום יקר במשרד.

שירותים נוספים

כל הנ"ל הם רק חלק קטן מכלל השירותים שמציע בית דפוס בימינו. בנוסף תוכלו לבצע בבתי דפוס הדפסת פנקסים, הדפסת חשבוניות, כריכות, הדפסת כרטיסי ביקור, הדפסה על קאפות ועוד ועוד.
בלוג > חותמת בעיצוב אישי - כי כל עסק הוא ייחודי

חותמת בעיצוב אישי - כי כל עסק הוא ייחודי

Share on Facebook
Tweet
אחד המפתחות העיקריים להצלחה עסקית בימינו הוא ייחוד. בכל תחום כמעט פועל מספר רב מאוד של עסקים, וכדי לזכות ביתרון על המתחרים האחרים נדרשת לא רק איכות גבוהה אלא גם ייחודיות, ולא בכדי מושקעים סכומים משמעותיים מאוד במיתוג עסקים - תהליך שכל מטרתו הוא לבדל את העסק מהשחקנים האחרים בתחומו.
חותמת בעיצוב אישי היא דרך אפקטיבית מאוד לחזק את הייחודיות של העסק, בלי להידרש להשקעה גבוהה מאוד, ובהתאם הצטיידות בחותמת שכזו מומלצת לכל עסק, בין אם כחלק ממיתוג כולל ובין אם כצעד שעומד בפני עצמו ומבליט את האיכויות של העסק.

איך לעצב חותמת ייחודית?

חותמת, במרבית המקרים, מוגבלת מבחינת שטח הפנים שלה - השטח של חותמת ממוצעת הוא בין 10 ל-25 סמ"ר, וגם חותמות גדולות יותר מגיעות ל-50 סמ"ר פחות או יותר (אמנם תיאורטית אפשר לייצר גם חותמות מעוצבות גדולות יותר, אולם כדאי לזכור שבסופו של דבר חותמת נועדה לספק תוקף למסמך כזה או אחר, למשל קבלה או חשבונית מס או הזמנת עבודה, ואם היא תהיה גדולה מדי היא תשתלט עליו ותקשה על מקבל המסמך לקרוא אותו בקלות).
במצב שכזה מובן מאליו שחשוב מאוד להקדיש מחשבה מעמיקה לעיצוב החותמת, כדי לנצל באופן אופטימלי כל סנטימטר מרובע ולהצליח גם לשקף את הערכים שמאפיינים את העסק, גם לכלול אינפורמציה חיונית (למשל שם העסק) וגם להפגין ייחודיות. אם הרצון ליצור חותמת מעוצבת הוא במסגרת תהליך מיתוג כולל, חשוב גם שהמוטיבים הגרפיים של החותמת יהלמו את השפה העיצובית של העסק באופן כללי - הן מבחינת פונטים, הן מבחינת גוונים דומיננטיים והן מבחינת האופי באופן כללי.
בהתאם מומלץ כאמור להקדיש תשומת לב רבה לעיצוב החותמת, ואפילו להיעזר במומחים לעיצוב גרפי. אם כאמור מדובר בתהליך מיתוג כולל, מן הסתם כבר שכרתם את שירותיו של סטודיו לעיצוב גרפי או מעצב/ת עצמאי/ת לטובת יצירת לוגו וגיבוש שפה עיצובית עבור העסק, ותכנון חותמת הוא חלק מההליך הכולל. אם אתם מעצבים בכוחות עצמכם חותמת לעסק, ניתן למצוא רעיונות ומקורות להשראה ברחבי האינטרנט וכמובן לקחת בחשבון גם את המאפיינים הספציפיים של העסק שלכם, ועוד אופציה היא להיעזר במומחים לייצור חותמות ובניסיון שלהם.
בכל מקרה חותמת בעיצוב אישי עשויה לכלול לצד שם העסק גם טקסט קצר (מסוגנן גם מבחינת הגוון וגם מבחינת הפונט), לוגו ו/או מוטיב גרפי אחר - ועוד המלצה היא לא לחשוש מיצירתיות ומתכנון חותמת יוצאת דופן.

היתרונות של חותמות בעיצוב אישי

חותמת אמנם לא מושכת תשומת לב כמו שלט פרסום גדול, אבל כבר אמר מי שאמר (וצוטט אינספור פעמים) שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, ובסופו של דבר גם חותמת על מסמך כזה או אחר משפיעה על האופן שבו העסק שלכם נתפש ע"י לקוחות כמו גם ספקים, ובכלל. חותמת מעוצבת מקנה לכם תדמית של עסק ייחודי, שמשקיע גם בפריטים הלכאורה שוליים, ובסך הכל אתם מושכים אליכם תשומת לב רצויה ומרשימים מאוד את כל מי שבא אתכם במגע.

על מה עוד חשוב להקפיד כשמזמינים חותמת מעוצבת לעסק?

כשמזמינים חותמת מעוצבת לעסק באופן טבעי העיצוב הוא זה שמושך את מרבית תשומת הלב, אבל במקביל חשוב מאוד להקפיד גם על האיכות של החותמת - גם החותמת המעוצבת ביותר והיפה ביותר לא תוכל ליצור את הרושם המיוחל אם היא אינה איכותית (למשל נראית דהויה, או שהדיו נמרח). עוד דגש הוא על עמידות, כך שאותה חותמת לעסק בעיצוב אישי תשרת אתכם במשך שנים רבות ותוביל תמיד להערכה רבה כלפיכם.


בלוג > שוק שירותי הלמינציה צפוי להגיע לנפח של 12.3 מיליארד דולר בארבע השנים הקרובות

שוק שירותי הלמינציה צפוי להגיע לנפח של 12.3 מיליארד דולר בארבע השנים הקרובות

Share on Facebook
Tweet
הצמיחה הכלכלית המואצת במדינות רבות באסיה היא אחת המגמות הבולטות יותר בעולם במאה ה-21. בסין למשל שיעור הצמיחה השנתי בעשור האחרון לא ירד מ-6% והיו גם שנים שבהן התרחבה הכלכלה של המדינה הגדולה ביותר בעולם ב-12% ואף ב-14%, וגם ב-4 המדינות שנקראות "הנמרים של אסיה", כלומר דרום קוריאה, סינגפור, טאיוואן והונג קונג, גדל התוצר הלאומי בקצב מרשים. אחת ההשפעות של מגמה מובהקת זו היא גידול משמעותי גם בשוק הלמינציה (בעולם כולו) - על-פי תחזית עדכנית צפוי שוק זה להגיע לנפח של 12.3 מיליארד דולר ב-2021.

הגורמים להתרחבות שוק שירותי הלמינציה


גורם משמעותי אחד להתרחבות המתמשכת והניכרת של שוק הלמינציה העולמי הוא הגידול בביקוש לאריזות גמישות. גם בשוק הרכב ישנו צורך ההולך וגובר בשירותי למינציה, וכמובן שיש לכך השפעה בלתי מבוטלת על שוק הלמינציה.

מבט מקרוב אל שוק האריזות שנשענות על למינציה מגלה שבעיקר זקוקה לכך תעשיית המזון והמשקאות. כאמור גם במסגרת שוק הרכב ישנו צורך בשירותי למינציה, בין השאר עבור הדשבורדים, הפנלים בדלתות, ייצור המושבים ועוד.

עוד זקוקה ללמינציה תעשיית המטוסים, אשר משתמשת בלמינציה לייצור צינורות אוויר וסרטים משקפי אור (רפלקטיביים), וכן התעשיות שמייצרות ציוד רפואי, תרופות ותחבושות - ובאופן טבעי גם בתחומים אלה הביקוש לשירותי למינציה נמצא במגמת עלייה משמעותית.

הסוגים השונים של הלמינציה


את כל השימושים המסחריים הנ"ל ניתן לחלק ל-3 קבוצות בהתאם לסוג הלמינציה: מבוססת על מים, מבוסס על ממיס ו-solvent-less (כלומר עם כמות מופחתת של ממיס). בפרט נפוץ הסוג השני, שנקרא Solvent-base, ואשר מייצר אריזות בעלות נראות טובה וביצועים משופרים מבחינה כימית.

באילו מדינות גדל הביקוש?


המגמות הנ"ל והביקוש המתרחב לשירותי למינציה מאפיינים את מדינות האיחוד האירופי, בעיקר לנוכח הדינמיות בתעשיות של המדינות המפותחות במערב אירופה. במקביל מסתמנת מגמה של זינוק בהשקעות שונות במדינות מזרח אירופה, שממשיכות להשתחרר מכבלי הקומוניזם ולפתח עוד ועוד תחומים, וגם בהן גדל הצורך באריזות גמישות ועל כן בלמינציה, וכאמור גם במדינות ACAP (אסיה הפסיפית ויפן) נרשמת מגמה דומה.

קצב הצמיחה השנתי הצפוי - נתון שנקרא CAGR (ראשי תיבות של Compound Annual Growth Rate) - בשוק הלמינציה העולמי עומד נכון להיום על כמעט 6.5% בשנה, לאורך 4 השנים הקרובות. מדובר בקצב צמיחה גבוה למדי, שכאמור יביא את נפח השוק הכולל לסכום של 12.3 מיליארד דולר בשנת 2021.

החלוקה של השווקים השונים מבחינה גיאוגרפית היא לאמריקה (הצפונית והדרומית גם יחד), אסיה והאוקיינוס השקט, אירופה ושאר העולם. באסיה הפסיפית (אזור שכאמור נקרא APAC) ה-CAGR הצפוי הוא קצת יותר מ-7% ב-4 השנים הקרובות, בעיקר בשל הגידול בהיקפי הבנייה במדינות אלה וכן צמיחת תעשיית הרכב בדרום מזרח אסיה.

אפיינים נוספים של השוק


החברות הבולטות בתחום הן Bostik, שלאחרונה נרכשה ע"י אחת השחקניות הגדולות האחרות בשוק הלמינציה, Arkema, וכן Ashland Inc ו-Henkel AG&COmpany. כל החברות הגדולות משקיעות משאבים רבים בחדשנות, בין השאר על-מנת ליצור למינציות ידידותיות יותר לסביבה. בהקשר זה כדאי לציין

עוד חשוב להדגיש שלמינציות מהסוג של Solvent Base עלולות לפלוט חומרים מסוכנים שבמגע עם חמצן מזיקים לשכבת האוזון. על-מנת לצמצם את פליטת חומרים אלה, שנקראים VOC, שהרי כולנו מודעים לצורך הדחוף להגן על כדור הארץ ולשמור על הסביבה באופן כללי, מתוכנן מעבר ללמינציות מבוססות מים, כך שהעלייה ברמת החיים וההתפתחות הכלכלית לא יבואו על חשבון כדור הארץ ובעצם על חשבון העתיד שלנו ושל ילדינו.

בלוג > הדפסת כרטיסי ביקור במקום - כדי שיידעו עליכם כבר עכשיו!

הדפסת כרטיסי ביקור במקום - כדי שיידעו עליכם כבר עכשיו!

Share on Facebook
Tweet
בעולם של ימינו כל בעל עסק נדרש להבליט את האיכויות של העסק ואת מי שהוא במגוון רחב של דרכים. עסקים שלא משכילים למתג את עצמם ולהפוך את עצמם לזכירים, פשוט נעלמים באוקיינוס העצום של הגירויים והמידע הקיים כיום, וגם אם המוצרים שלהם איכותיים במיוחד והשירות שלהם מושקע - עדיין סיכויי ההצלחה שלהם נמוכים.
אחד האמצעים הפשוטים והאפקטיביים להבטיח שהלקוחות שלכם, ובעצם כל מי שאתם רוצים ליצור איתו אינטראקציות כאלה או אחרות, לא ישכחו אתכם הוא כרטיס ביקור, והבשורות הטובות הן שכיום ניתן לבצע הדפסת כרטיסי ביקור במקום כך שכבר עכשיו כולם יתחילו לדעת מי אתם ולמה כדאי להם ליצור אתכם קשר!

כרטיס ביקור - הדרך האפקטיבית ביותר להציג את עצמכם באופן מידי

כרטיסי ביקור הם כאמור אמצעי מוצלח במיוחד להציג את עצמכם ולהבטיח שלכל אינטראקציה, בין אם אקראית (למשל לקוח פוטנציאלי שפגשתם בכנס מקצועי) ובין אם יזומה או מתוכננת (למשל לקוח שקבעתם איתו פגישה עסקית), תהיה המשכיות כך שתוכלו למקסם את התועלת ממנה, ובאופן כללי להפוך את העסק שלכם ואתכם עצמכם לזכירים.
כשאתם שולפים כרטיס ביקור, ובפרט אם הוא איכותי הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הגימור, אתם גם יוצרים רושם ראשוני חיובי: ראשית, אתם נתפשים כאנשי מקצוע רציניים שמגיעים מוכנים לכל מקום ולכל סיטואציה, ועל כן גם העסק שלכם ייתפש כרציני וככזה שמשקיע תשומת לב בכל פרט ופרט. שנית, כרטיס ביקור מעוצב היטב ומודפס ברמה גבוהה מפגין רמת ביצוע מרשימה, וגם היא מיוחסת אוטומטית גם לעסק שאתם מפעילים, ובנוסף, אותו אדם שקיבל את כרטיס הביקור יודע שיהיה לו קל ליצור אתכם קשר אם ירצה בכך, וגם למחשבה זו תרומה לרושם הראשוני החיובי, שהרי כולנו רוצים לבצע פעולות שונות בקלות רבה ככל האפשר.
השירות של הדפסת כרטיסי ביקור במקום מאפשר לכם ליהנות מכל מהיתרונות הנ"ל באופן מידי, ומבלי להמתין זמן יקר.

איך ליצור את הרושם הרצוי באמצעות כרטיסי ביקור?

גם אם הדפסת כרטיסי ביקור מתבצעת על המקום ובאופן מידי, כדאי בכל זאת להשקיע מעט מחשבה ותכנון לפני שמגיעים לבית הדפוס - וזאת על-מנת שכרטיס הביקור שלכם אכן יהיה המרשים ביותר שיש וישקף נאמנה את מי שאתם ואת האיכויות של העסק שלכם.
גודל: הגודל המקובל של כרטיסי ביקור הוא 5 ס"מ על 9 ס"מ. ניתן כמובן להדפיס גם כרטיסים בממדים צנועים יותר או גדולים יותר, אולם כדאי לקחת בחשבון שכרטיס ביקור רחב מדי או גבוה מדי מקשה על שמירתו ושליפתו ברגע המתאים (גם מבחינתכם וגם עבור מי שתושיטו לו את הכרטיס בתקווה שיעשה בו שימוש), ואילו כרטיס קטן מדי עלול להיות לא קריא וגם לא מרשים מספיק.
נייר: האופציות העיקריות הן נייר מט ונייר מבריק, והבחירה ביניהן היא על סמך טעם אישי מצד אחד ומצד שני התאמה לאיכויות של העסק שלכם שתרצו שכרטיס הביקור ישדר. ישנם גם כרטיסי ביקור מסוגי נייר אחרים, ייחודיים יותר, וגם את האופציה הזו כדאי לשקול.
גימור: מומלץ בחום להוסיף למינציה על הדפסת כרטיסי ביקור. המעטה הדק אך החזק מבטיח אריכות ימים לכל כרטיס ביקור וגם הופך אותו למרשים יותר, ובכך בעצם מבטיח שהוא ימלא את ייעודו.
תוכן: המידע החשוב ביותר שמכילים כרטיסי ביקור הוא שם העסק כמובן (או שמו של האדם, אם המטרה היא הבלטת אדם מסוים בעסק), פרטי יצירת קשר (כולל כתובת דוא"ל) ואם יש לכם אתר אינטרנט איכותי מומלץ לציין גם את כתובתו. גרפיקה בסיסית מתקבלת אף היא בברכה, ובפרט הלוגו של העסק, אבל חשוב למנוע ממנה להשתלט על הכרטיס.


בלוג > ציוד לאומנות למתחילים - במה כדאי לכם להשקיע לפני הכל?

ציוד לאומנות למתחילים - במה כדאי לכם להשקיע לפני הכל?

Share on Facebook
Tweet
אומנות היא עיסוק מתגמל מאוד: יצירה ממלאת אותנו באנרגיות מבורכות, מאפשרת לנו להביא לידי ביטוי את מי שאנחנו ואת מה שאנחנו מאמינים בו ובנוסף היא מספקת לנו גם תוצרים משובחים שמאפשרים לנו ליהנות מאסתטיקה רבה יותר בחיינו.
מי שעוסק או עוסקת מזה שנים רבות באומנות כבר יודעים, לפחות במרבית המקרים, איזה ציוד לאומנות כדאי לקנות, וכדי שגם אלה שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום ורק מתחילים ליהנות יוכלו להצטייד במכחולים המתאימים ביותר, בבדי הציור האיכותיים ביותר, בצבעים המרשימים ביותר ובשאר פריטים נחוצים, מוגש לכם המדריך הבא.

איך לבחור מכחולים?

אומנות היא כמובן אינסופית, אבל אם אתם רוצים לצייר להנאתכם כדאי לכם להשקיע לפני הכל במכחולים, בדי ציור וצבעים.
בחירת המכחול, או ליתר דיוק המכחולים שכן לכל סוג ציור מתאים סוג מכחול אחר, מבוססת על מה שתרצו לצייר. כך למשל כדי לצייר דשא, פרווה או שיער אתם זקוקים למכחול מניפה, אם אתם מתעתדים לצייר בצבעי שמן אתם זקוקים למכחול שמיועד לצבעים אלה, סוג אחר של מכחול הוא מכחול שטוח סינתטי ובו נעשה שימוש לטובת ציור פרטים עדינים ומדויקים, ועוד סוג של מכחול שמתאים למטרה זו הוא מכחול ליינר. להצללות צפופות מתאים מכחול שטוח זוויתי,


פרמטרים נוספים עבור מכחולים הם הגודל והאורך של הידית. הגודל מסומן במספר, וכשכל שהוא קטן יותר כך המכחול קטן יותר, ולגבי אורך הידית בדרך כלל לציורי שמן מומלץ לעבוד עם מכחולים בעלי ידיות ארוכות ולציורי מים עם מכחולים בעלי ידיות קצרות. ידיות ארוכות מתאימות גם לציור על קנבס עומד, שכן בדרך כלל במקרים אלה עומדים רחוק יחסית מהכן. בכל מקרה כדאי גם לקחת בחשבון את נוחות העבודה שלכם ואת המרחק האידיאלי מבחינתכם ביניכם לבין בד הציור (כך שהעיניים יוכלו לראות בנוחות ובמדויק את הציור תוך כדי עבודה עליו).
בחירה נוספת היא בין מכחול משיער טבעי למכחול משיער סינתטי, כשבשנים האחרונות ההעדפה היא למכחולים הסינתטיים, בזכות זרימת הצבע המיטבית אל הבד. בכל מקרה כדאי לזכור שבשלב ראשון, אם אתם עדיין לא בטוחים שתתמידו בתחביב משמח זה, כדאי לא לרכוש יותר מדי מכחולים, אבל מצד שני כן כדאי לרכוש מספר מכחולים כדי ליצור ציורים איכותיים באמת.

מה חשוב לדעת על בדי ציור?

עוד קטגוריה חשובה במסגרת קניית ציוד לאומנות למתחילים היא בדי ציור.
האופציות העיקריות בקטגוריה זו הן בד קנבס ובד פשתן. שניהם בדים איכותיים - בתנאי כמובן שרוכשים אותם בחנות לציוד אומנות מקצועית שמקפידה לספק מוצרים משובחים - וכמובן שישנו מנעד בחירה רחב מאוד מבחינת ממדי בדי הציור, כולל בדים גדולים במיוחד בהזמנה אישית.
עוד אופציה היא לבחור גלילי בד קנבס, כלומר כאלה שלא נמתחו על מסגרת עץ. בכל מקרה אם אתם רוצים לצייר ציורים בצבעי שמן, מומלץ לצפות את הבד בג'סו (חומר לציפוי הבד לציור כדי שהתוצאה תהיה מושלמת, גם אותו ניתן למצוא בחנות לציוד אומנות) או כמובן לרכוש מלכתחילה בד ציור מצופה בחומר זה.

כל סוגי הצבעים

אחרי שבחרתם מכחול ובד ציור, ובעצם עוד לפני הבחירות האלה, כדאי כמובן להצטייד בצבעים. האופציות העיקריות הן צבעי מים, צבעי אקריליק וצבעי שמן - למי שרק מתחיל לעסוק באומנות בדרך כלל קל יותר לצייר עם צבעי האקריליק, אם כי מצד שני צבעי שמן מקנים יוקרה רבה יותר לכל יצירה. ציורים בצבעי שמן גם מחזיקים מעמד זמן רב יותר, וניתן ליצור איתם יצירות בעלות מבע עז. לעומת זאת ציורים בצבעי אקריליק מתייבשים מהר מאוד ומוכנים להצגה או לתלייה תוך זמן קצר, וכמו כן קל יותר לבצע בהם תיקונים (יתרון חשוב לציירים מתחילים).
עוד יתרון של האקריליק הוא המחיר הנוח יותר שלהם, ואם אתם רוצים לצמצם את ההשקעה הכספית בשלב הראשון זוהי האופציה המומלצת עבורכם.