ייצור חותמות (חותמת אישית, חותמת לעסק ועוד)

חותמות שמשאירות חותם

כל בעל עסק צריך לצייד את עצמו בציוד מתאים שיסייע לו להתנהל בצורה שוטפת מול הלקוחות מחד ומול הספקים מאידך. אחד הדברים שחשוב לדאוג להם הוא חותמת, והנימוקים לכך ברורים: חותמות הן סימן הזיהוי הרשמי של העסק, והן נדרשות על מנת לתקף חוזים, הסכמים, הזמנות עבודה ומסמכים עסקיים רבים נוספים. כשישנה הטבעת דיו הכוללת את שם העסק, רוב הסיכויים שמדובר במסמך אמין שלא זויף על ידי אחרים. לעומת זאת, מסמך שאינו חתום ומתגלגל למקומות לא נכונים, יכול לגרום צרות צרורות לבעל העסק.
 

כל המידע בכמה שורות

על מנת שימלאו תפקידן נאמנה, חותמות צריכות להכיל רק את שם העסק או החברה. למרות זאת, יש בעלי עסקים שמעוניינים להוסיף פרטים כגון מספר עוסק מורשה, כתובת העסק או הלוגו שלו. כמובן, שככל שיש יותר פרטים שיכולים לבדל אותן מאחרות יהיה קשה יותר לזייף אותן, ולכן פעמים רבות נוכל לראות חותמות לא סטנדרטיות, שתהיינה שונות מאוד מהמקובל. לא משנה באיזה עיצוב תבחרו – אם אתם מעוניינים להבטיח, ככל שניתן, שלא יקרה מצב שבו יגישו לכם דרישות לתשלום "חובות" שלא היו ולא נבראו או למתן שירותים שכלל לא התחייבתם לספק – חשוב שתדאגו לשמור על המוצר הזה מכל משמר, רצוי בתוך מגירה נעולה ואפילו בכספת.

חותמות מודרניות – השילוב המושלם בין איכות ונוחות

בעבר, בתקופה בה חיו מלכות ומלכים, נסיכות ונסיכים, לכל אחד מהם אמנם היתה חותמת משלו, אולם היה מאוד קשה לייצר אותה ולהשתמש בה. מספיק שניזכר בסרט שראינו על תקופת ימי הביניים ובו מלך שמטביע את טבעתו-חותמתו על גבי שעווה נוזלית היצוקה על נייר, כדי להבין עד כמה הפרוצדורה היתה מורכבת. היום, לעומת זאת, חותמות הן פשוטות מאוד לשימוש, ואפילו לא מצריכות כרית דיו כבעבר. כל מה שצריך לעשות הוא לתכנן את האותיות ו/או הציור שיופיעו עליהן, להניח את המכשיר במקום בו נדרשת חתימה וללחוץ. קל, פשוט ומאוד נוח.

לייזר מכון העתקות – איכות ללא תחרות

לייזר מכוני העתקות מתמחה בייצור חותמות מכל הסוגים, בהתאמה אישית לצרכים שלכם. אנו מתחייבים לספק לכם מוצר איכותי, אמין ועמיד, שיוכל לשמש אתכם לאורך זמן ולסייע לכם להשאיר חותם.

סרטון תדמית על חותמות של החברה

לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 073-7841641 ונשמח לעמוד לשירותכם.