שירותי הדפסה על שמשונית

 
מעוניינים בחשיפה פרסומית רבה ובעלות אפקטיבית? מעדיפים לשלב מיתוג והצללה? הדפסת מסרים שיווקיים על שמשוניות מצליחה לעורר עניין וגם להגן מפני מפגעים שונים. כולנו מכירים את שלטי החוצות העצומים המכסים לעתים בניינים שלמים כשהכול על גבי שמשונית. עמידות גבוהה ואיכויות הכיסוי של יריעות שמשוניות עוזרות לכם למתג ולהציג מסרים שיווקיים שונים ברמה גבוהה, על שטחים בגדלים שונים וליהנות מפתרונות חיפוי והצללה אפקטיביים.

כרזות לבחירות, חיפוי למשאיות, שלטי חוצות, שילוט מאיר עיניים אמין ואפקטיבי לכנסים ועסקים: את כל זה מדפיסים במקום העושה שימוש בחומרים עמידים ואיכותיים.

אנו בלייזר מכון העתקות בע"מ מתמחים בהדפסה על יריעת השמשונית ומביאים לכם תוצר מרשים המעביר את המסר שלכם למרחקים ומייצג אתכם נאמנה. צרו קשר עכשיו בטלפון 073-7841641 ונכין לכם שמשוניות ההולמות את הצרכים ותפישת המיתוג שלכם.

שילוט עם שמשוניות שנותן יותר

יתרונות השמשונית הינם מרובים ומהווים כלי מרכזי בעולם הפרסום והשילוט. מה זה בעצם אומר?
 • עמידות גבוהה לאורך זמן –יריעת שמשונית עשויה משילוב של PVC ורשת פוליאסטר צפופה המעניקים עמידות מכנית ואלסטיות גבוהה להגנה מפני גשם, ברד, רוחות וחיכוך. בנוסף לכך, היריעות האיכותיות שאנו מפיקים מכילות גם הגנת UV למניעת דהיית המסר הפרסומי בשמש.
 • לוק מרשים שנראה למרחוק – תמונה אחת שווה אלף מילים. התפתחויות בתחום טכנולוגיית הדפוס הפכו את השמשונית לשטח פרסום מושלם של הדפסה דיגיטלית המעבירה כל מסר, לרבות תמונות, ברזולוציה גבוהה.
 • עלות אפקטיבית והתקנה קלה – פרסום טוב שווה לכם הרבה, זאת במיוחד כשחומרי השילוט הינם זולים יחסית אך נראים מצוין. היריעה נמתחת בקלות על מבנים וכלי רכב גדולים כמו נגררים ומשאיות ואף חוסכת את מתקן השילוט.
 • יתרונות הצללה והגנה שונים – תופסים שתי ציפורים במכה אחת. רוח, שמש חזקה, ברד, עיניים סקרניות וחיכוך מהווים מטרד שאפשר להרחיקו בקלות. המסר הפרסומי שלכם יכול להגן על מבנה בבנייה, תכולת משאית, שטח פרטי וזאת בעלות אפקטיבית והתקנה קלה.

פרסום באחריות

יריעות השמשונית שלנו עשויות מחומרים איכותיים המספקים עמידות רבה, עם חומרי דפוס וטכנולוגיות עבודה המתקדמים ביותר.
   
  שמשונית בצבעים על משאית
   
  הדפסת שימשונית
   

  לייזר מכון העתקות לשירותכם

  עדיין מתלבטים? מעוניינים להתייעץ עם נציג מקצועי? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. למידע נוסף על שטח הפרסום הבא שלכם, השאירו פרטים בטופס יצירת קשר באתר ונחזור אליכם עם פתרונות בהתאמה אישית.