הדפסה על קאפה

 
אם אתם רוצים להעניק מתנה אישית מקסימה לאנשים יקרים או למשפחה הגרעינית שלכם – הדפסה על קאפה יכולה להיות התשובה המושלמת עבורכם.

תמונה אחת גדולה או כמה תמונות קטנות שמודפסות באיכות טובה על הקאפה – מאפשרות לראות כל הזמן את הדמויות החשובות בחיים או נופים יפים שבהם ביקרתם, ומעלות חיוך על הפנים.

לייזר מכוני העתקות מספקת שירותי הדפסה על קאפה באיכות מעולה, ותשמח להדפיס עבורכם כל תמונה.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו:
073-7841641

מהי קאפה?

 
קאפה היא משטח העשוי מחומר מוקצף מיוחד שצבעו ברוב המקרים לבן. את הקאפה מייצרים בעוביים שונים, כאשר העוביים המתאימים להדפסה על קאפה הם בדרך כלל 5 מ"מ או 10 מ"מ. על המשטח ניתן להדביק תמונת פוטו, וכך מתקבלת תמונה עבה שניתן לתלות על הקיר או להעמיד - לפי בחירה. החומר שממנו עשויה הקאפה הוא קל ביותר, ולכן ניתן לנייד את התמונה בקלות ממקום למקום. כמו כן, המשטח החלק מאפשר הדבקה מדויקת של תמונת הפוטו, ללא גבשושיות או בועות, והמראה הסופי המתקבל הוא מרשים מאוד.
 
הדפסה על קאפה
 

האם צריך למסגר את הקאפה?

באופן עקרוני ממש לא צריך למסגר את הקאפה כי היא יפה כמו שהיא, אבל אם רוצים – אפשר למסגר ולהוסיף לתמונה טאץ' יוקרתי מיוחד.

מה אפשר להדפיס על קאפה?

 
הדפסה על קאפה יכולה להיות של כל תמונה שהיא. אתם יכולים לבחור תמונה שלכם, אתם יכולים לעשות קולאז' מתמונות הילדים, אתם יכולים לבחור תמונה של נוף ואתם גם יכולים להחליט שאתם בוחרים בכל תמונה שאתם רוצים, אפילו כזאת שמצאתם ברשת האינטרנט, בתנאי שהיא באיכות טובה ובתנאי שאין בעיה של זכויות יוצרים.

כמו כן, ניתן להדביק עליה כרזות פרסומת שונות, כרזות לקידום מופעים, עבודות אמנות ועוד.
 
לייזר קופי מדפיסים על קאפה
 
אצלנו תקבלו לפי בחירתכם:

התאמת מידה לפי בקשתכם
תוספת למינציה מט/ מבריק
מסגרת אלומיניום מהודרת


לייזר העתקות לשירותכם

לייזר העתקות מתמחה בביצוע הדפסה על קאפה, ומתחייבת לספק לכם מוצר איכותי תוך עמידה מדויקת בלוחות הזמנים. אנו מבצעים את עבודות ההדפסה תוך שימוש במכונות הדפוס המתקדמות ביותר שקיימות היום בתחום, תוך הקפדה מרבית על דיוק ועל איכות של צבעים.

כשאתם מזמינים מאיתנו שירותי הדפסה על קאפה אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו תמונה איכותית אשר תוסיף הרבה מאוד יוקרה ורושם לבית או למשרד שלכם או של יקיריכם.

הדפסה על קאפה יכולה להיות פתרון מצוין כשאתם צריכים לקנות מתנה לאנשים קרובים ויקרים, והיא יכולה להיות גם מתנה מושלמת עבור ביתכם ומשפחתכם.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.