שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחים
לכל הארץ
קניה
מאובטחת
דף הבית > בלוג > בחירת הזמנות לחתונה

בחירת הזמנות לחתונה

יום החתונה שלכם הולך ומתקרב וניתן לשער שכבר הכנתם כמעט כל מה שצריך לקראתו. אם כבר בחרתם את מקום החתונה, התאריך, התפריט והתקליטן, כל שנותר לכם עתה הוא להזמין את האורחים שלכם. למרות שהיום ניתן לפתוח אירועים בפייסבוק ולתקשר עם כל החברים והמשפחה בווטסאפ, זו לא הדרך לגרום לכולם להגיע לחתונה שלכם. על מנת שהאורחים יידעו מתי להגיע ולאיזה מקום עליכם להוציא הזמנות כאשר לפניכם יש שפע של אפשרויות ועיצובים לבחירה.
 

הצצה לחתונה

 
ההזמנה אותה תמסרו למוזמנים שלכם לאירוע היא ההצצה הראשונית לחתונה. חלק מהמוזמנים שלכם כמו המשפחה הקרובה או החברים יודעים אולי פרטים רבים על החתונה והמקום, אך המשפחה הרחוקה או החברים מהעבודה ישמחו לקבל את ההזמנה ולקבל מעט פרטים על החתונה. לפעמים ההזמנה מיועדת לאנשים שאינם כל כך קרובים לזוג (כמו למשל חברים של ההורים) ואז היא משמשת גם כפתח ראשוני להיכרות. לכן, חשוב ליצור הזמנות אשר מייצגות אתכם ואשר מספרות מי אתם וזאת כמובן בנוסף לפירוט של המקום והשעה שצריכים להופיע בפנים.
 
 
 
 
הזמנות לחתונה
 
 
 
דוגמא להזמנות לחתונה
 
 
 
 

התוכן של ההזמנה

 
יצירת הזמנה כוללת בחירה של הנייר, המעטפה, הכיתוב ואופי ההדפסה. אתם יכולים ליצור הזמנות לחתונה שיתאימו לאופי שלכם. באפשרותכם לבחור בהזמנות מעוצבות על גבי נייר ייחודי, באפשרותכם לבחור בהזמנות אשר יודפסו על נייר צילום ועוד אפשרויות רבות. הבחירה שלההזמנות המתאימות לכם צריכה להתחיל בבחירת האופי של ההזמנה (כמו למשל סוג הנייר וסוג הכיתוב) ולאחר מכן לבחור מה יהיה התוכן. כל הזמנה וכל תוכן יכולים להתאים לחתונה שלכם ואם אתם רוצים לגשת לכיוון של הומור תוכלו להדפיס על ההזמנה קריקטורה אך אם אתם רוצים לשדר רצינות תוכלו להשתמש בחומרים יוקרתיים יותר ואפילו לשלב בין מספר חומרים להזמנה.

המלל של ההזמנה גם הוא יכול להשתנות בין המזמינים ואם אתם לא בטוחים כיצד לכתוב את המללואיזה מלל לכתוב, תמיד תוכלו להתייעץ עם בית הדפוס ולבקש שיעניק לכם מניסיונו הרבעצה. בית הדפוס יכול גם להציג לכם קטלוג של הזמנות שיקל עליכם להחליט כיצד לכתובאת המלל שלכם.
Developed by OLAN AT&S Ltd.