שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחים
לכל הארץ
קניה
מאובטחת
דף הבית > בלוג > לא תאמינו מה אפשר לעשות בעזרת חותמות

לא תאמינו מה אפשר לעשות בעזרת חותמות

לפעמים תחזיות מתגשמות ולפעמים – לא. כבר לפני כמה שנים היו מי שסברו כי בעידן הדיגיטלי אין כל כך מקום לכלי הכתיבה הוותיקים, לפתרונות הסימון או למגוון חותמות ששימשו במשך שנים רבות בעלי עסקים, חברות או מפעלים. אבל מסתבר כי לא רק שהתחזית הזאת התבררה כמופרכת התברר כי כיום, אולי יותר מתמיד, אנשים ועסקים מרבים להזמין כלי כתיבה, הדפסות וחותמות. מכון העתקות LAZER-COPY מדווח על הזמנות רבות של הדפסות ומוצרי החתמה וזוהי הזדמנות מצוינת לבין מה אפשר לעשות באמצעות החותמות ולמה הן יכולות לשמש.

 

משחקי ילדים ושעשועים

 

אם נדמה היה לכם כי חותמות נועדו מעצם טבען לשמש בעלי מלאכה רציניים, מנהלים או מורשי חתימה, נרצה לספר כי הן יכולות להתאים לא פחות מכך גם כמשחקי ילדים ולשעשועים. אם חשבתם כי חותמת אישית זה משהו שניתן להעניק במתנה למנהל בכיר או לבעלים של עסק חדש מתברר כי ניתן להעניק אותן במתנה גם לילדים. וזה עוד לא הכל - במסיבות יום הולדת, למשל, ניתן לקיים פעילות יצירה לפעוטות ואף לילדים בוגרים יותר באמצעות מגוון רחב של צבעים ואביזרי החתמה. באמצעות כריות של דיו בצבעים שונים ניתן למלא דפים על גבי דפים בעיטורים יפים ומיוחדים. כמובן שגם באירועים שונים, במסיבות פורים ובהפנינגים למיניהם ניתן לגלות יצירתיות עם החתמות שונות, לרבות יצירת קישוטים על גבי העור, בידיים, על הפנים, על הצוואר וכדומה.

 

החתמה בסדר רץ

 

כמובן שמשחק או שעשוע זה לא הדבר היחיד שניתן לעשות עם חותמות. אם יש צורך למספר בסדר רץ כל מיני מסמכים, אם צריך לטפל בתיוקים ממוספרים ורוצים לעשות זאת קל, פשוט ובמהירות, ניתן להצטייד בנומרטור. כינוי זה מוצמד לאלמנטים רבים כאשר הפעם אנו משתמשים בו כדי לתאר חותמת שיודעת לציין מספרים על גבי מוצרים שונים, מספרים סידוריים ומספרים קטלוגיים. ניתן להזמין פתרון שיודע להריץ מספרים באופן אוטומטי ויש גם דגמים שניתן לכוון באופן ידני.

 

סוג דומה אך שונה מעט אלה הן חותמות שנועדו להפיק תאריכים. ניתן לקחת איתם לכל מקום, להשתמש בהן בעסק או אצל הלקוחות, הן טובות לאנשי מכירות, לסוכנים וגם לפקידים, מנהלי חשבונות ואדמיניסטרטורים.

 

החתמות על גבי חומרים שונים

 

במכון ההעתקות LAZER-COPY ניתן להזמין את כל הסוגים ואפילו להזמין חותמות במקום. ניתן לעצב עבורכם את הפתרון שתצטרכו, לכל מטרה ולכל החתמה. חשבתם שחותמת יכולה לשמש אך ורק או בעיקר ליישום על גבי נייר? כדאי לדעת שאפשר להזמין דגמים שיתאימו לצורך החתמה על גבי משטחים שונים ועל גבי חומרי גלם מגוונים. רוצים דוגמאות? ניתן להחתים למשל על גבי מוצרי אבן ואפילו על גבי קרמיקה. ניתן להחתים על גבי טקסטורות כגון אבן, זכוכית או פלסטיק. ניתן להחתים על גבי בד ועל גבי שפע של חומרים ומוצרים אחרים. זוהי דרך טובה לקשט ולעטר פריטים שונים, זו דרך טובה לסימון, דרך לעקוב אחר תהליך ייצור או דרך להפוך פריטים בעלי סגנון אחיד לפריטים מגוונים, בסגנונות שונים.

 

חותמות לאנשי מקצוע

 

ניתן להזמין מגוון רחב של פתרונות החתמה וחותמות לאנשי מקצוע הזקוקים לכך, בעיצוב והתאמה אישית, בגודל סטנדרטי או בגודל מיוחד. ישנם דגמים שיכולים להתאים לעורכי דין ולנוטריונים. ישנם דגמים שיתאימו לרואי חשבון ולאנשי פיננסים. יש דגמים שיתאימו לעסקים שרוצים פתרון שיאפשר להם להעביר את הלוגו שלהם, את הטלפון והכתובת לכל דף נייר חלק. זה מתאים לשימוש גם על גבי חשבוניות, קבלות, עבור כל עוסק מורשה או עוסק פטור.

Developed by OLAN AT&S Ltd.