הפקת פולדרים לעסק שלכם

 
הפולדרים אלו מוצרי דפוס אשר משמשים את העסקים לצרכים שונים. כמו מוצרי דפוס רבים, גם הפולדרים עוזרים למתג את העסק וכאשר העסק ממותג הלקוח נוטהלזכור אותו ולחזור אליו שוב ושוב. הפקת פולדרים דורשת התמקצעות בתחום וליווי מהתכנון ועד להפקה בפועל. הליך ההפקה כולל הבנת העסק ולקוחותיו, יצירה גרפית של הפולדר ולבסוף הדפסה ברמה הגבוהה ביותר שתאפשר לעסק להתגאות בפולדרים שלו.

הבנת העסק ולקוחותיו

פולדרים אלו מוצרים מודפסים והם יכולים לשמש כתקייה של העסק (מתאים במיוחד לעסקים אשר מעוניינים לתת חומר כתוב ללקוחותיהם בתוך תקיה מסודרת, הם יכולים לשמש כתפריט של מסעדה או כפרסומת. בכל מקרה הצעד הראשון של ההפקה הוא הבנה מעמיקה שלהעסק ושל הלקוחות שלו. החברה אשר מביאה איתה ניסיון רב בהפקות דפוס יכולה לאחר תשאול קצר להציע לעסק את החומר הפרסומי שישמש אותו בצורה הטובה ביותר ובתיאום עם העסק לגשת למלאכת הגרפיקה.
 
פולדרים לעסק שלכם
 
דוגמא להזמנות פולדרים
 

עבודה גרפית

כל מוצר ממותג של העסק חייב לעבור עבודת גרפיקה יסודית. הפולדרים אינם יוצאי דופן והם דורשים התייחסות ממוקדת כך שיוכלו לשרת את העסק בצורה הטובה ביותר.המטרה של חברת ההפקות היא לסייע לעסק להשיג את המטרות שלו ולשם כך היא מחזיקה בצוות גרפיקאים מנוסים אשר יכולים להפוך את הצורך של העסק לקובץ שמוכן לדפוס. ככל הנראה הגרפיקאים יבקשו לקבל כל חומר פרסומי וכן את הלוגו של העסק על מנת שיוכלו לשלבם בפולדרים החדשים אשר עומדים לצאת. רק לאחר אישור סופי של הלקוח לגרפיקה שלהפולדר מוציאים אותו להדפסה.

איכות מעל הכל

למעשה כל שלבי הכנת הפולדרים דורשים התייחסות לפרטים הקטנים. החלמהבנת הצורך של העסק ועד לעבודת הגרפיקה, החברה רואה בהצלחת העסק חשיבות עליונה. בסופו של דבר לאחר התכנון של הפולדרים יש לגשת לעבודת ההדפסה. ראשית החברה מבצעת הדפסה יחידה של פולדר כדי לבדוק את איכות ההדפסה, דיוק הצבע וכן דיוק הנייר ורק לאחר שנראה כי כל הפרטים הקטנים והגדולים נעשו כהלכה יוצאים להדפיס פולדרים רבים ולפי הכמות הנדרשת.