הדפסת מעטפות עם לוגו

 
במידה ויש לכם עסק או שאתם לוקחים חלק חשוב בארגון גדול, בוודאי יש לכם צורך בהדפסת מעטפות עם לוגו. כל פריט אשר מודפס עבור העסק הופך להיות מוצר שיווקי חשוב שיכול למתג את העסק ויכול לגרום ללקוחות שלו לחזור אליו שוב ושוב. הלקוחות של העסק צורכים פעמים רבות מוצרים ושירותים ממספר ספקים ואלו לעתים הולכים לאיבוד בזיכרונם. כלומר, עסקים או לקוחות שעובדים מול עסקים רבים לא תמיד זוכרים מאיין קיבלו את השירות בפעם הקודמת ולכן חשוב מאד לחזור ולהזכיר להם את העסק שוב ושוב. אחת הדרכים לעשות זאת ולהזכיר ללקוחות את השם של העסק וליצור איתו קשר היא ליצור מוצרים ממותגים כמו למשל דרך הדפסה על מעטפות.
היום אפשרויות הדפוס פתוחות בפנינו ואנו יכולים לבחור להדפיס על מעטפות מרובעות, מאורכות ומעטפות מיוחדות בגדלים שונים. הבחירה על אלו מעטפות להדפיס את הלוגו צריכה להסתכל על הטווח ארוך ועל השימוש של המעטפות. אם העסק עושה שימוש בניירות מודפסים ומכניס אותם למעטפה מומלץ מאד לבחור במעטפות מוארכות. כמו כן מומלץ לקחת בחשבון כי יצירת מעטפות עם לוגו דורשת גם עבודת גרפיקה ולכן רצוי לתכנן את הגרפיקה גם לפעמים הבאות בהן תרצו להדפיס עליהן. כמובן, בכל שאלה או ספק אפשר להתייעץ עם בית הדפוס ולברר אלו אפשרויות הוא מציע להדפסה על המעטפות מתוך הניסיון שלו.

בחירת מעטפות

 
הדפסת מעטפות עם לוגו לעסקים
 
מעטפה לעסק עם תמונה של הלוגו
 

יצירת מיתוג

ישנן פעולות שונות אשר מאפשרות לנו ליצור מיתוג של העסק או הארגון כאשר אחת הפעולות היא ליצור נראות מתמדת של הלוגו. כאשר אנו מוסרים ניירת בתוך מעטפות עם לוגו אנחנו גורמים ללקוחות שלנו או ללקוחות הפוטנציאלים להם שלחנו את הניירת לראות את הלוגו שלנו ובסוף לקשר אותו אלינו ולזכור אותנו. חשוב להתייחס ברצינות רבה ללוגו ולהקפיד לשים אותו במקומות רבים כמו גם באתר האינטרנט, על רכבי החברה וכמובן גם על הניירת המשרדית כמו למשל על הניירות הרשמיים של העסק והמעטפות. חזרתיות על שם העסק ועל הלוגו תאפשר ללקוחות לזכור את העסק טוב יותר.